Читати
Інтернет реклама УБС

Як актори актора провчили

В одному театрі був актор, якого ніхто не любив. Він завжди намагався, грубо кажучи, “схалявити”, де тільки можна. Одного разу (в день спектаклю) йому потрібно було піти раніше, і він попросив інших про допомогу. Він сказав: “Хлопці, давайте перші дві дії відіграємо пошвидше, на початку третьої мене розстрілюють, і далі робіть, що хочете”. Всі погодилися йому допомогти, а між собою домовилися провчити його.
Починається вистава. Наш герой швидко промовляє свої слова, поспішно все робить, а решта навпаки: роздумують перед своєю реплікою, не поспішаючи рухаються по сцені.
Антракт.
Злощасний актор знову всіх обходить, каже, що так, вони славно пожартували, але пора з цим закінчувати, тому що у нього дійсно важливі справи і він запізнюється.
Другий акт.
Все залишається як раніше: знову один з акторів поспішає, а інші – навпаки. Після другого акту він вже ні до кого не підходить, образився. На початку третього акту повинно відбутися наступне: після того, як виявляється, що він зрадник, його мають вивести за сцену і там розстріляти. Але у вирішальний момент його співрозмовник (замість наказу про розстріл) дістає пістолет і, зі словами: “Помри , нещасний” – стріляє в нього. Весь фокус полягає в тому, що якщо когось “вбивають” прямо на сцені, то йому доведеться лежати на цій сцені до кінця акту, тобто ще багато часу.
Тому, після пострілу наш герой згинається і починає повільно йти до дверей. Тоді інший випускає в нього всю обойму. Наш герой смикається на кожен постріл, але продовжує йти до дверей.
Тоді від стіни відділяється автоматник і дає чергу по нещасному.
Смикатися вже не можна. Тоді він падає і повзе. Але головне було попереду. Вони дали йому відповзти.
Так, так!
А потім вони кинулися за ним, схопили за сценою, принесли, кинули на підлогу і сказали: “Здох, собака!”. І йому таки довелося лежати на сцені весь третій акт.

0
  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС
  Нові коментарі ВК