Проект “Це Прекрасно!” заснований у вересні 2012 року.

Не знаєте куди піти в Інтернеті? Соцмережі і френдстрічки набридли? Проте ж інформацію необхідно звідкись одержувати!

Якщо ці питання Вам знайомі – Ви опинились саме там, де треба. Пізнавально-розважальний портал “Це Прекрасно!” висвітлює найцікавіші новинки Мережі, розповідає про  досягнення техніки, науки, культури, жартує і допомагає готувати їжу, дає корисні поради на щодень, описує цікаві куточки світу і ще багато-багато цікавого!

Якщо Ви маєте цікаву новину чи інформацію про культурну подію – надсилайте її через форму у розділі “Контакти” або “Надіслати новину”. Якщо ваша інформація відповідатиме нашим вимогам прекрасності – новина буде опублікована із посиланням на Вас. Якщо надсилатимете афішу культурного заходу – необов’язково, але дуже бажано, щоб на макеті був наш прекрасний логотип.

Якщо Ви цікава особистість і хочете записатись на інтерв’ю – пишіть через форму у розділі “Контакти” або “Надіслати новину” з поміткою у темі листа “Інтерв’ю”.

“Це Прекрасно!” не завжди поділяє думку рекламних статей та публікацій і не несе відповідальності за правдивість наданої в них інформації.

“Це Прекрасно!” інформує про те, що матеріали, що знаходяться в категоріях “18+” та “Цензура”, а також відмічені теґом “18+” та “цензура” не призначені для перегляду особами, що не досягнули повноліття. “Це Прекрасно!” не несе відповідальності за перегляд матеріалів, маркованих “18+” та “Цензура” особами, що не досягли повноліття.

Проект “Це Прекрасно!” завжди відкритий для співпраці, пишіть нам свої пропозиції через форму у розділі “Контакти” або “Надіслати новину” з поміткою у темі листа “Співпраця”.