Вся інформація, що розміщена на сайті одержана з відкритих джерел в Інтернеті. Всі права на торгові марки, винаходи, інтелектуальну власність належать їх законним правовласникам. Ми поширюємо інформацію лише з метою ознайомлення відвідувачів з новинками Інтернету і завжди закликаємо купувати лише ліцензійну продукцію.

Якщо Ви знайшли на нашому сайті свій витвір і не бажаєте, щоб інформація про нього продовжувала висвітлюватись на “Це!Прекрасно”  – напишіть нам на скриньку [email protected] з поміткою “Правовласник” у темі листа та обгрунтуванням Вашого незадоволення. Зовсім не зайвим буде також прикріплення до листа файлу документу, що підтверджує Ваше право на інтелектуальну власність (це не недовіра, просто захист від інтернет-жартівників).

“Це”Прекрасно” цінує право на інтелектуальну власність і обов’язково зважить на всі побажання правовласників.

“Це!Прекрасно” розміщує свої логотипи на фотографіях та растрових зображеннях не для того, щоб порушити чиїсь інтелектуальні права, а просто для нагадування відвідувачам, на якому сайті вони знаходяться. Наголошуємо – “Це!Прекрасно” не претендує на чужу інтелектуальну власність.