Читати
Інтернет реклама УБС

Невигідні винаходи, яких боїться світ

Прогрес, як відомо, не стоїть на місці, а рухається вперед. Але чомусь за останні сто років не знайшли альтернативи бензину, ліки від раку або спосіб нагодувати населення цієї планети. Або знайшли? Ні, якби знайшли, то обов’язково вже застосували б, і всі ми жили б щасливо. Адже так?

Альтернативне паливо

Розмови про більш екологічне і дешеве паливо йдуть вже кілька десятків років, але так і залишаються розмовами. Той же водень горить не набагато гірше бензину, а продукти його горіння набагато менш отруйні. Що ж стосується видобутку цього газу, то його в природі дуже багато, а способи його видобутку відомі і широко використовуються в промисловості.

В якості відмовки від використання водню, приводять його вибухонебезпечність і те, що їздити з баком, наповненим вибуховою речовиною, як мінімум неспокійно. Але хіба бензин не вибухонебезпечний? До того ж є один старий спосіб отримання водню з води – електроліз. Напевно, при певній кількості бажання і фінансування можна побудувати невелику установку, яка могла б з води добувати водень і переганяти його в камеру згоряння автомобіля. І тоді проблема вибухонебезпечності була б вирішена.

Кому і чому не вигідний перехід з нафтових продуктів на заправку автомобілів водою, думаю, пояснювати не треба. Зазначу лише, що російський оборот бензину і дизельного палива складає “скромних” 62 мільйони тон на рік, а на експорт йде ще 140 мільйонів пального. А, крім російських нафтовидобувних компаній, як ви розумієте, є й інші.

“Невиліковний” рак

На початку вересня Міжнародна некомерційна організація «Всесвітній фонд досліджень раку» оприлюднила дані, згідно з якими у світі щорічно реєструється близько 12 мільйонів випадків раку. Вартість лікування нових пацієнтів з онкологічним захворюванням на поточний момент оцінюється в 286 мільярдів доларів на рік.

Однак, в 1983 році лікар-онколог Туліо Сімончіні лікував одного італійця по імені Геннаро Сангермано, якому лікарі пророкували смерть через кілька місяців від раку легенів. Через нетривалий час ця людина повністю вилікувалася. Рак зник. Окрилений успіхом і з іншими пацієнтами, наївний Сімончіні представив свої дані італійському міністерству охорони здоров’я, сподіваючись, що вони почнуть клінічні дослідження і перевірять, як працює його метод.

Але італійський медичний істеблішмент не тільки не розглянув його дослідження, але ще й позбавив його медичної ліцензії за “лікування пацієнтів ліками, які не були схвалені”. Мас-медіа почали кампанію проти нього, висміюючи його особисто і обливаючи брудом його метод. Незабаром він потрапив на три роки до в’язниці за те, що, нібито, “вбивав своїх пацієнтів”.

Медичний істеблішмент заявив, що метод лікування онкологічних захворювань за допомогою бікарбонату натрію є “маревним”. Це в той час, коли мільйони пацієнтів вмирають болісною смертю від “перевіреної” і “безпечної” хіміотерапії, медики продовжують забороняти лікування бікарбонатом натрію.

Через деякий час він продовжив свою роботу. Зараз про нього знають з чуток і завдяки інтернету. Цей лікар лікує навіть самі запущені випадки онкології простим і дешевим бікарбонатом натрію. У деяких випадках процедури тривають місяцями, а в деяких (наприклад, при раку грудей) – всього кілька днів. Часто Сімончіні просто розповідає людям, що їм треба робити по телефону або по електронній пошті. Він навіть особисто не присутній при лікуванні і все одно результат перевершує всі очікування.

Ще раз – затрати на лікування від раку сьогодні складають 286 мільярдів доларів на рік або 783 000 000 доларів в день. Пачка бікарбонату натрію (більше відомого як харчова сода) коштує від 2 центів до долара за кілограм. Думаю, коментарі тут зайві.

“Недостатня” кількість продовольства

Існує абсолютно помилкове ствердження, що на планеті йде перенаселення. Чесно кажучи, до перенаселення Землі так само довго добиратися, як від Москви до Києва рачки. І проблема голоду в країнах Африки, Азії та Південної Америки не в тому, що планета не може дати їм достатньо харчування.

Мова навіть не про те, що потрібно відправляти в Африку те, що ви не доїдаєте. Хоча це і вирішило б дану проблему, є набагато більш простий і надійний спосіб це зробити – виростити досить їжі.

Знову ж – ще в 1960 році в Англії був відкритий спосіб обробки насіння, що дає збільшення врожаю в кілька разів. Цей спосіб був відкритий Л. Роном Хаббардом в ході його експериментів над рослинами. Він же тоді виявив, що рослини можуть відчувати біль. Цей факт став широко відомим, а ось результати експериментів по збільшенню врожаю, що називається “зам’яли”.

Теорії і змови

Я не прибічник поширення теорії про глобальну змову, метою якого є винищення людства. Хоча б просто тому, що ця теорія дає людині лише почуття незахищеності і не пропонує ніякого вирішення проблеми.

Насправді проблема не в тому – є змова чи ні. Навіть якщо є, ця змова всього лише наслідок іншої, набагато більш загальної проблеми. Ім’я їй – егоїзм. Коли людина не бачить далі своїх власних потреб (причому саме сьогохвилинних потреб), з’являється відстоювання свого бізнесу на шкоду інтересам тисяч і мільйонів людей. Найсмішніше, і одночасно найсумніше, полягає в тому, що така людина знищує, в тому числі, і своє майбутнє.

Насправді, єдиний спосіб змінити те, що вам не подобається – перестати робити те, що нам так активно нав’язують тупі серіали, “популярні” детективи і психологи в модних журналах. А саме – перестати зациклюватися на собі. Подивіться навколо – кожна людина, яку ви бачите, впливає на ваше життя. Хтось більше, а хтось менше, але впливає кожен.

І кожен раз, коли перед вами буде вставати вибір, як поступити – запитайте себе, чи хотіли б ви, щоб хтось поруч із вами вчинив отак же. До речі, якщо відповіддю буде “Ну мені в принципі все одно”, можете розцінювати його як негативний.

Я впевнений, що якщо хоча б половина населення цієї країни почне піклуватися не про свої інтереси, а про інтереси суспільства, в якому знаходиться, життя стане зовсім іншою. Тоді одного разу ми побачимо і достаток їжі, і відсутність невиліковних хвороб, і дешеве екологічне паливо і багато чого ще.

Перекладено звідси: http://www.yaplakal.com/forum7/topic559902.html

0
  Коментарі:

  Напишіть відгук

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС
  Нові коментарі ВК