ЧитатиІнтернет реклама УБС

Технології

Погляд на Місяць через Nikon Сoolpix P900

Погляд на Місяць при 83-кратному зумі на Nikon Сoolpix P900! Це просто вражає!

Також можете подивитись як Nikon Сoolpix P900 приближує літак у небі:

Читати повністю >>

  ION Glasses – новий цікавий гаджет у вигляді окулярів

  На виставці IndieGoGo були представлені окуляри ION Glasses, які є непоганою альтернативою відомим окулярам Google Glass – і всього-навсього за $ 100!

  Новий гаджет не має власної обчислювальної потужності, а лише синхронізується з вашим смартфоном по Bluetooth 4.0. На праву лінзу проектуються різні повідомлення і елементи інтерфейсу, а на правій дужці є дві мікрокнопки для управління плеєром або камерою смартфону.

   Студент придумав пристрій для очищення океану від сміття

   Голандський підліток винайшов пристрій, за допомогою якого, як він стверджує, можна очистити світовий океан від 20 мільярдів тон пластикових відходів.

   okean_bez_smittia_1

   19-річний Боян Слат пропонує створити переробні платформи з боновими загородженнями, призначені для збору плаваючого пластикового сміття. Концепція очищення океану полягає в тому, щоб процес не завдавав шкоди рибам і планктону, що дозволить істотно заощадити при переробці відходів.

   Читати повністю >>

    Веб-камера Міжнародної космічної станції МКС

    Пропонуємо вашій увазі прямі трансляції з двох веб-камер Міжнародної космічної станції МКС. Відмітимо, що трансляція йде лише тоді, коли станція на зв’язку із Землею, в інший час транслюються передачі з Центру управління польотами, передачі NASA або звичайна шумова “заглушка”.

    Камера №1    Live streaming video by Ustream

    Камера №2 Читати повністю >>

     Невигідні винаходи, яких боїться світ

     Прогрес, як відомо, не стоїть на місці, а рухається вперед. Але чомусь за останні сто років не знайшли альтернативи бензину, ліки від раку або спосіб нагодувати населення цієї планети. Або знайшли? Ні, якби знайшли, то обов’язково вже застосували б, і всі ми жили б щасливо. Адже так?

     Альтернативне паливо

     Розмови про більш екологічне і дешеве паливо йдуть вже кілька десятків років, але так і залишаються розмовами. Той же водень горить не набагато гірше бензину, а продукти його горіння набагато менш отруйні. Що ж стосується видобутку цього газу, то його в природі дуже багато, а способи його видобутку відомі і широко… Читати повністю >>

     Як насправді знімають голівудські фільми (відео)

     Чудовий наочний приклад того, як насправді знімають голівудскі кінострічки:

      Промо-ролик розумних окулярів Google Glass (відео)

      Промо-ролик розумних окулярів Google Glass, детальніше дивіться за лінком:

       Синтетичний матеріал, що працює на воді

       У MIT (Massachusetts Institute of Technology, США) розробили синтетичний “м’яз”, що працює на воді. Новий композитний матеріал здатний змінювати форму під впливом вологи. При цьому він розвиває значне зусилля: шматок тонкої плівки вагою 25 мг здатний підняти скляну пластину, яка важить у 380 разів більше, або транспортувати вантаж в 10 разів важчий власної ваги.

       Процеси, що відбуваються у такому “м’язі” нагадують короблення деревини при зміні вологості, тільки протікають набагато швидше та ефективніше. Плівка двадцяти мікрометрів у товщину складається з двох полімерів. Один із них служить пружним каркасом, а другий здатний змінювати об’єм, вбираючи і випаровуючи воду. Якщо покласти лист… Читати повністю >>

       Сторінка 1 із 212
       Поділитись прекрасним
       Розповісти друзям
       Нове на сайті

       Інтернет реклама УБС