ЧитатиІнтернет реклама УБС

Мобільний світ

Як зробити домашній кінотеатр з смартфону і коробки

domashnij_kinoteatr

  Бойкот окупантів – корисний додаток для ОС Android

  В сервісі Google Play з’явився додаток, що допомагає у бойкоті товарів російських окупантів. Додаток допоможе розпізнати, де вироблено товар – в Україні, в Росії чи в інших країнах.

  euromaidan_159

  Можна просто натиснути кнопку “сканувати штрих-код” та піднести камеру до штрих-коду. Додаток підкаже, купувати цей товар чи бойкотувати. Можна також ввести шрих-код вручну або переглянути список компаній, які видають себе за іноземні. Читати повністю >>

   ION Glasses – новий цікавий гаджет у вигляді окулярів

   На виставці IndieGoGo були представлені окуляри ION Glasses, які є непоганою альтернативою відомим окулярам Google Glass – і всього-навсього за $ 100!

   Новий гаджет не має власної обчислювальної потужності, а лише синхронізується з вашим смартфоном по Bluetooth 4.0. На праву лінзу проектуються різні повідомлення і елементи інтерфейсу, а на правій дужці є дві мікрокнопки для управління плеєром або камерою смартфону.

    Реклама Nokia Lumia 1020 (відео)

    Реклама нової Nokia Lumia 1020, що змонтована з 41 фотографії Нью-Йорку, відзнятих на цей телефон між 3:00 і 7:00 ранку. Все це створює гіпнотичний фільм-подорож через ніч до сходу сонця.

     Суперідея для телефону, що складається з різних частин

      Nokia стане частиною Microsoft за 5,44 млрд. євро

      Все більш тісна співпраця Microsoft і Nokia в останні роки призвела до логічного фіналу – американська корпорація домовилася про купівлю більшої частини бізнесу Nokia за 5,44 мільярда євро.

      За ці гроші Microsoft дістанеться підрозділ Nokia , що займається мобільними пристроями та сервісами. Крім того, найбільший світовий виробник ПЗ ліцензує патенти фінської компанії, а також її навігаційні та картографічні рішення.

      Як очікується, злиття буде завершено в першому кварталі 2014 року. Це відбудеться за умови , що угоду схвалять акціонери Nokia, а у регулюючих органів не виникне до неї претензій. Очікується, що генеральний директор Nokia Стівен Елоп , а також ще кілька… Читати повністю >>

      Роберт Дауні-молодший знявся в рекламі телефонів HTC

      У ролику присутні різні варіації трактування абревіатури HTC: наприклад, Humongous Tinfoil Catamaran (“величезний катамаран з фольги”) або Hipster Troll Carwash (“автомийка від хіпстерів-тролів”), Happy Telephone Company (“стільникова компанія щастя”), Hold This Cat (“потримайте цю кішку»).

       Сторінка 1 із 3123
       Поділитись прекрасним
       Розповісти друзям
       Нове на сайті

       Інтернет реклама УБС