ЧитатиІнтернет реклама УБС

Комп’ютери

Як прибрати рекламу в Skype

Існує один простий і надійний спосіб прибрати рекламу в Skype. Переходите у вашому Windows за наступною послідовністю:

“Панель управління” – “Властивості браузера” – Закладка “Безпека” – “Небезпечні сайти” – Кнопка “Сайти” і додаємо туди…

Читати повністю >>

  Чому курсор комп’ютерної миші нахилений на 45°

  Відвідувач сайту питань-відповідей StackExchange задав на перший погляд дурне питання: а чому всі курсори у всіх операційних системах трошки “криві”, тобто мають певний нахил, а не вказують прямо? Справді, чому курсор не розташовується вертикально, адже це найзручніше для виділення тексту та інших завдань?

  Йому відповідає експерт, добре знайомий з історією комп’ютерної техніки. Він підтверджує, що винахідник комп’ютерної миші Дуглас Енгельбарт дійсно зображував курсор у вигляді стрілки вгору, як найбільш логічний варіант виділення (див. скріншот внизу).

  kursor_1
  Читати повністю >>

   Чому на всіх комп’ютерах основний жорсткий диск позначається літерою “C”

   Це пішло з тих часів, коли тільки почався продаж персональних комп’ютерів, десь в 1990-х роках, в Європі дещо раніше. У ті часи ще не було CD-ромів або DVD-ромів, тоді були флоппі-диски або дискети 5.25 дюймів, яких була велика кількість, і трохи 3.5-дюймових дискет.

   Відповідно, під ці флоппі потрібні були літери, і 5.25 дюймовий став іменуватися літерою “A”, а 3.5 дюймовий – під літерою “B”, внаслідок чого жорсткий диск отримав букву “C”.

   Природно, в той час розвиток технологій пішло різко вгору, і 3.5-дюймові дискети витіснили 5.25-дюймові, але букви залишилися, а залишилися вони для другого флоппі – 3.5-дюймових дискет. Потім на зміну… Читати повністю >>

   Музика на дисководах

   Невеличка підбірка із п’яти відео музики, що виконана на комп’ютерних дисководах. Ідейно і цікаво! Слухати всім!

   Марш Імперії із “Зоряних війн”, виконаний на дисководах:

   Саундтрек до гри “Супер Маріо”:
   Читати повністю >>

    Як правильно заряджати акумулятори смартфонів і ноутбуків

    У смартфонах і ноутбуках в основному використовуються літій-йонні акумулятори. Існують різні думки про те, як правильно їх заряджати. Хтось вважає, що пристрій завжди повинен бути зарядженим на 40-80%, і його потрібно регулярно заряджати, а хтось думає, що слід чекати повної розрядки акумулятора, а вже потім заряджати його на 100%.

    ce_battery

    Ця плутанина пов’язана з тим, що раніше часто використовувалися нікелеві акумулятори, в яких був присутній “ефект пам’яті”. Такі пристрої потрібно було розряджати до нуля. Літій-йонні акумулятори такої проблеми не мають, але все одно термін їх служби вимірюється роками, і, щоб максимально продовжити термін їх життя, необхідно знати, як правильно ними користуватися.… Читати повністю >>

    Як правильно користуватись пошуком Google

    Давно відомо, що в Інтернеті є все, треба лише вміти знайти потрібне серед величезного об’єму інформації. Сьогодні розглянемо кілька важливих способів цільового пошуку інформації через всесвітню пошукову систему Google, а також деякі корисні можливості цієї інтернет-системи.

    google

    1. Виключення з пошуку Google
    Щоб виключити з пошукової видачі небудь слово, фразу, символ і т.п., досить перед ним поставити знак “-” (мінус), і воно не з’явиться в результатах пошуку Приклад:. “безкоштовний хостинг -.ua” і в пошуковій видачі не буде жодного .ua-сайту, окрім оплачених рекламних оголошень.

    2. Невизначений пошук
    На той випадок, якщо ви не визначилися з конкретним ключовим словом для пошуку, вам допоможе… Читати повністю >>

    Діра в безпеці

    IT-компанія:
    – А-а-а-а-а! У нас діра в безпеці!
    – Ну хоч щось у нас в безпеці…

     Як додати ярлики в меню “Надіслати”

     При кліці правою кнопкою мишки у Провіднику операційної системи Windows  на будь-якому файлі з’являється контекстне меню, де окрім усього іншого є вкладка “Надіслати”.

     За замовчуванням відправити файл можна у папку “Мої документи”, будь-якому адресату на електронну пошту, створити ярлик файлу на робочому столі і т.д., але також можна додати будь-які ярлики для швидкого надсилання файлів куди вам потрібно.

     Для прикладу покажемо створення ярлику для папки “Це Прекрасно!”. Створюємо для папки ярлик (найлегше через те ж контекстне меню – на робочому столі).

     Далі переносимо створений ярлик до C:/Documents and Settings/Ваше_ім’я_користувача(або Адміністратор)/SendTo.

     Для Windows 7 шлях виглядатиме так: C:/Users/Ваше_ім’я_користувача(або Адміністратор)/SendTo.

     Зверніть… Читати повністю >>

     Сторінка 1 із 212
     Поділитись прекрасним
     Розповісти друзям
     Нове на сайті

     Інтернет реклама УБС