ЧитатиІнтернет реклама УБС

Історії

Цар і кульгаючий воїн

Один кульгаючий воїн прийшов до царя записуватись у військо.
Цар сказав йому: “Ти кульгаєш, і я не можу взяти тебе на війну”.
Але обурився воїн: “Повелителю, я не зрозумію! Читати повністю >>

  Цікава історія про Колумба

  Розповідають, що якось Колумб, повернувшись із своєї першої подорожі і попиваючи пиво в одній таверні, почув як за сусіднім столиком компанія обговорює його подорож. Особливо обурювався один молодий купець, який кричав, що і він міг поплисти на захід, і теж міг відкрити Індію, і його теж потрібно зробити адміралом.
  Колумб встав, підійшов до цієї компанії, і запропонував на спір поставити на стіл вертикально варене яйце. Чоловіки довго намагалися знайти правильний баланс, але у них нічого, звичайно, не виходило. Читати повністю >>

   Дзен

   – Вчителю, поясни мені, що таке “дзен”.
   – Чорні хмари закрили місяць. Зрозумів?
   – Ні.
   – Іди мандруй вісім років.
   Учень пішов, прийшов через вісім років.
   – Вчителю, поясни мені, що таке “дзен”.
   – Чорні хмари закрили місяць. Зрозумів? Читати повністю >>

    Точно продав

    Був сьогодні на співбесіді в компанії. HR-менеджер дала мені ноутбук і сказала: “Спробуйте-но мені його продати”. Ну, я взяв ноут і вийшов з ним з кімнати, а потім… взагалі пішов. Коли я прийшов додому мені подзвонила ця HR-менеджер і стала істерично кричати: “Негайно поверни мій ноут назад!”.
    Я сказав: Читати повністю >>

     Заборонена історія (відео)

     Ми вже неодноразово висловлювали свою думку щодо відмінностей науки справжньої і академічної. Представляємо новий документальний фільм на цю тему. Приємного вдумливого перегляду.

      Сусід і кіт

      Знайомі переїхали до приватного будинку зі своїм котом Петровичем. Вранці виходили на ганок і звали кота на годівлю. Сусід в цей же час виходив зі свого будинку, і вони віталися.
      Через кілька місяців сусід запитав, нахріна вони його щоранку кличуть, вітаються і йдуть назад додому.

       Як будують арабські напівкруглі дахи

       В одній археологічній експедиції почув розповідь, що ілюструє, на мій погляд, суть людської природи.
       Напевно багато хто уявляє собі, як виглядає класичне арабське житло. Не палац і не мечеть, а звичайний будинок господарів середнього достатку. Це така квадратна коробка, з півсферою нагорі. Якщо придивитися, то можна помітити, що ця півсфера (тобто – дах) складена із звичайних каменів, скріплених цементом. Якщо не вдаватися в питання, з чого цей цемент складається, то можна здивуватися іншому – а як вдається БЕЗ ЄДИНОЇ підпірки ці камені з цементом з’єднати?! Відповідь, виявляється, примітивно проста. Коли закінчували будувати основну коробку будівлі, то всю її потім засипали піском, і, зверху насипали великий “горб”, півсферу, по якій потім спокійно викладали дах, як такий собі кожух на пісочній пасочці… Нічого не заважало. Потім камені, впереміш з цементом, застигали… АЛЕ! Ось велике питання – А ЯК ПОТІМ ВЕСЬ ПІСОК вигребти з будинку? І тут все було дуже просто. Перед тим як насипати пісок, Читати повністю >>

        Геогліфи пустелі Наска (відео)

        Чудове пізнавальне відео від Лабораторії Альтернативної Історії:

         Поділитись прекрасним
         Розповісти друзям
         Нове на сайті

         Інтернет реклама УБС