ЧитатиІнтернет реклама УБС

Rich

Невідомі купюри доларів США

Думаєте, що в США найбільша купюра – це 100 баксів? Зовсім ні! Існують купюри, номінал яких значно перевищує цю суму. Федеральна резервна система випускала банкноти великих номіналів до 1945 року. А в 1969 році почали вилучати такі купюри з обігу. Незважаючи на вилучення цих банкнот, вони все одно є законним платіжним засобом, але тільки на території Сполучених Штатів Америки, їх вивезення за межі суворо заборонено.

Для вилучення великих банкнот з обігу було кілька причин. По-перше, через досить рідкісне їх використання в повсякденному житті, а по-друге – через використання цих банкнот злочинними організаціями. І на підставі постанови про боротьбу з злочинністю Ніксон видав указ про виведення купюр номіналом вище 100 доларів з обігу. В даний час такі купюри є великою рідкістю, їх можна зустріти тільки в музеях і приватних колекціях.

500 доларів США (1934 рік) із зображенням Вільяма Мак-Кінлі-молодшого, 25-го президента США:

500usd

1000 доларів США (1928 рік) із зображенням Стівена Гровера Клівленда: Читати повністю >>

  Ferrari

  ferrari_1

   Скільки грошей потрібно для щастя?

   Як виявилося – відповідь проста. 30 мільйонів доларів. Якщо покласти їх у банк, то можна отримувати близько $ 2,5 млн на рік (з урахуванням покриття інфляції – $ 1,8 мільйона). Вони витрачаються наступним чином:

   • Житло: $ 0,2 млн на рік – виплата кредиту за дуже гарний будинок. Може, це не буде замок у Нормандії, але житло буде завидне.
   • Автомобілі: $ 0,1 млн на рік – виплата кредитів по двом автомобілям рівня Porsche Cayman. Для сім’ї вистачить.
   • Харчування: $ 50 000 на рік – приблизно по $ 4000 в місяць вистачить на харчування вдома і нерідко в хороших… Читати повністю >>

   Weber F1 – найшвидший громадський суперкар в світі (відео)

   Швейцарська компанія Weber Sportcars в квітні цього року представить гіперкар F1. Модель, що названа FasterOne розроблялась протягом останніх шести років, пройшла кілька варіантів дизайну. Виробник стверджує, що серія купе буде найшвидшою у світі спортивних автомобілів, схвалених для використання на громадських дорогах.

   Загальна довжина суперкару становить 4500 мм, ширина – 2040 мм, висота – 1150 мм, а його споряджена маса до 1250 кг. Задній спойлер піднімається у вертикальне положення, працюючи як повітряне гальмо протягом 40 мілісекунд. Купе оснащене 5,6-літровим 10-циліндровим двигуном з двома турбінами, потужністю 1200 кінських сил і 1250 Нм крутного моменту. Машину буде оснащено шестиступінчатою секвентальною коробкою передач. З… Читати повністю >>

   З’явився перший смартфон Vertu на OS Android

   Vertu Ti - перший елітний смартфон на відомій OS для мобільних пристроїв Android. Ціна новинки коливається в межах від 8300 до 17300 євро (моделі Titanium Black Leather та Black PVD Titanium Red Gold Mixed Metals відповідно). vertu_android_smartphone_1 Читати повністю >>
   Сторінка 1 із 212
   Поділитись прекрасним
   Розповісти друзям
   Нове на сайті

   Інтернет реклама УБС