ЧитатиІнтернет реклама УБС

Статті

У музеї презентували меч Святослава (фото, відео)

mech_sviatoslava

Історична сенсація в Києві! У столичному музеї презентували те, що впіймав звичайний рибалка на Дніпрі, біля Хортиці. Це не лящ, не сом, а меч. Учені запевняють – він належав самому князеві київському – Святославові.

Історики називають його зіркою десятиліття. А може і століття. Нічого ціннішого в Україні вже давно не знаходили. В Національному музеї історії презентують відреставрований княжий меч десятого сторіччя. З легендарною історією. В прекрасному стані.

Віктор Голуб, реставратор: “Він пролежав на дні у мулі. Без доступу кисню. Тому меч мав тонкі кірки корозії.”

Наукова сенсація сталася рік тому. Звичайний запорізький рибалка закинув спінінга, неподалік пам’ятника князеві Святославові. Його поставили, бо за переказами князя вбили половці поблизу Хортиці тисячу років тому. Читати повністю >>

  Що означає прапор Великобританії

  Випадково наштовхнулись в неті на картинку, що пояснює утворення прапору Великої Британії – виявляється, він складається з прапорів Англії, Шотландії та Ірландії:

  britain_flag

   Крим: народи, які проживали на території півострову

   З цієї прекрасної інфографіки видно, що “ісконность” Кримського півострову – це повні бздури і вигадки кремлівської пропаганди. Якщо вам погано видно дрібні написи – клікніть по зображенню, збережіть його у повному розмірі на комп’ютер і перегляньте.

   krym

    Невідомі купюри доларів США

    Думаєте, що в США найбільша купюра – це 100 баксів? Зовсім ні! Існують купюри, номінал яких значно перевищує цю суму. Федеральна резервна система випускала банкноти великих номіналів до 1945 року. А в 1969 році почали вилучати такі купюри з обігу. Незважаючи на вилучення цих банкнот, вони все одно є законним платіжним засобом, але тільки на території Сполучених Штатів Америки, їх вивезення за межі суворо заборонено.

    Для вилучення великих банкнот з обігу було кілька причин. По-перше, через досить рідкісне їх використання в повсякденному житті, а по-друге – через використання цих банкнот злочинними організаціями. І на підставі постанови про боротьбу з злочинністю Ніксон видав указ про виведення купюр номіналом вище 100 доларів з обігу. В даний час такі купюри є великою рідкістю, їх можна зустріти тільки в музеях і приватних колекціях.

    500 доларів США (1934 рік) із зображенням Вільяма Мак-Кінлі-молодшого, 25-го президента США:

    500usd

    1000 доларів США (1928 рік) із зображенням Стівена Гровера Клівленда: Читати повністю >>

     Політична угода Україна – ЄС на діаграмі

     Що підписала Україна з Європою 21 березня 2014 року, як діятиме ця політична угода між нашою державою і Євросоюзом, що буде далі – прекрасно показано у дуже наочній діаграмі:

     euromaidan_151

      Камасутра: 100 позицій, які треба знати. Частина 4

      Сьогодні ми завершуємо ознайомлення (або процес згадування) із переліком 100 найпопулярніших позицій для сексу з “Камасутри”! Нагадуємо, що отут опублікована перша частина статті “Камасутра: 100 позицій, які треба знати”, тут частина друга, а отут – частина третя. Сьогодні представляємо вам нові 25 чудових захоплюючих поз з “Камасутри”:

      76. Супернова

      kamasutra_076

      Все починається із звичайної позиції “жінка зверху” на застеленому ліжку. Чоловік лягає так, щоб його голова лежала на краю ліжка. Жінка сідає зверху, впираючись підошвами в ліжко, нахиляється назад і переносить вагу на витягнуті руки. Так вона і їздить на своєму партнері, поки не наїздиться. А потім жінка може спертися руками на його торс і вже сісти на коліна – ще щось новеньке! І при цьому вона рухає його так, щоб його голова і руки опинилися на підлозі.

      77. Павук Читати повністю >>

       22 причини не працювати у великих компаніях

       Думаєте працювати у великих компаніях – велика радість? Будь-яка гавань має приховані рифи, і наступна стаття покаже мінуси роботи у корпораціях-гігантах.

       1. Ви ніколи не отримаєте задовольняє вас кар’єрний ріст
       Варто замислитися, скільки начальницьких верств лежить над вами, щоб зрозуміти, що вам потрібно занадто багато сил для подолання внутрішнього опору компанії. Граючи – видертися можна, працюючи – навряд чи.

       2. Ви навчитеся проводити більшу частину часу в даремних перемовинах
       “- Підемо в переговорну! – А кого брати? – Так всіх бери!”. Так, ви будете збирати міні-аудиторії статистів, які будуть перевіряти пошту, поки ви говорите ні про що до того часу,… Читати повністю >>

       Камасутра: 100 позицій, які треба знати. Частина 3

       Напередодні міжнародного жіночого дня продовжуємо знайомитись (або згадувати) з найпопулярнішими позиціями для любощів з “Камасутри”! Нагадуємо, що отут опублікована перша частина статті “Камасутра: 100 позицій, які треба знати”, а тут частина друга. Сьогодні представляємо вам чергові 25 чудових захоплюючих поз з “Камасутри”:

       51. Зсув

       kamasutra_051

       Жінка лягає на живіт, спираючись на передпліччя і витягнувши ноги – їх слід трохи розвести в сторони. Чоловік сідає прямо за її ногами і тримається за її тулуб, а потім відхиляється назад під кутом 45 градусів – так зручніше потрапляти всередину. Далі чоловікові слід рухатися взад і вперед, а партнерка може зціпити ноги для різноманітності.

       52. Равлик Читати повністю >>

        Камасутра: 100 позицій, які треба знати. Частина 2

        Продовжуємо знайомитись (або згадувати) з найпопулярнішими позиціями для любощів з “Камасутри”. Нагадуємо, що отут опублікована перша частина статті “Камасутра: 100 позицій, які треба знати”. Сьогодні представляємо вам чергові 25 чудових захоплюючих поз з “Камасутри”:

        26. Гачок

        kamasutra_026

        Чоловік лягає на бік. Жінка згортається калачиком перед ним так, що її ноги роташовуються недалеко від його голови. Вона підтягує коліна до грудей і обхоплює його ноги. І руками обхоплює його ноги, спираючись на лікоть.

        Читати повністю >>

         10 заповідей нової України

         Ми вже висловлювали думку щодо подальшої поведінки в Новій Державі, тепер пропонуємо ознайомитись з не менш чудовим текстом:

         euromaidan_87

         Протягом останніх трьох місяців Україна пережила ще один ключовий етап своєї історії. І саме ці три місяці показали, скільки скелетів у шафах кожного з нас, і скільки бруду накопичилося не лише за часи незалежності, а й за останні кілька десятків років. Без сумніву, попереду ще чимало роботи, але саме Майдан довзолив нам повірити у те, що зміни можливі. І в першу чергу вони можливі персонально для кожного з нас. Ми пропонуємо вам перелік нових правил, які можуть стати орієнтиром для побудови і життя нової країни.

         1) Не давати і не брати хабарі

         Риба гниє з голови, а в нашому випадку – країна гнила, починаючи з кожного з нас. Цукерки лікарям, коньяки за швидке виготовлення документів, пухкі конверти за прийняття на важливу посаду, фраза “ну, ти ж знаєш, що треба зробити” – все це підживлювало колосальну систему корупції, яка починалася з маленького села і закінчувалась Межигір’ям. Не буде пропозиції – не буде і попиту на хабарі. Почніть будувати Європу персонально біля себе – припиніть підживлювати піраміду корупції. Це не страшно. Читати повністю >>

          Поділитись прекрасним
          Розповісти друзям
          Нове на сайті

          Інтернет реклама УБС