ЧитатиІнтернет реклама УБС

Блог адміна: Про академічну науку і древню цивілізацію

Перш за все скажу, що я маю на увазі під визначенням “академічна” – це та наука, яка вважається єдиновірною і незаперечною. І навіть відверті ляпи залишаються навічно у підручниках, якщо вони прийняті академічною наукою. Як приклад такого нонсенсу наведу той факт, що у підручниках написано про те, що електричний струм рухається від “плюса до мінуса” (тобто, від позитивно зарядженого джерела до негативного), хоча, насправді, він спричинений рухом негативно заряджених електронів, що рухаються у протилежну сторону. Але так визнали професори (“для зручності”, “бо ж усі вже звикли”) – і зась сперечатись, простий аспіранте другого року навчання чи хто ти там такий.

Неприпустимим, як на мене, є також вивчення дарвінівської теорії еволюції в шкільній програмі. Мало того, що ця теорія взагалі нічим не підтверджена (проміжних ланок видів чомусь так і не знайшли, а те що знайшли не може слугувати доказом в силу вибірковості і несистематичності), так ще й сам Дарвін зізнавався, що еволюцію ока пояснити не може.

Є багато свідчень того, що археологічні знахідки, що не вкладаються в “загальноприйняту” історіографію людства, просто-напросто ігнорують або виставляють фальшивками.

Ви спитаєте чому? Академіки мають багато паралелей із військовими, там теж є чітка субординація (пам’ятаєте анекдот про наукового керівника, отой, де заєць дисертацію писав?). Але окрім субординації, у науковців є ще поняття “репутації”. І її нізащо не можна заплямувати – тебе ж тоді викреслять з наукових кіл “любі колеги”. Ну і як може доктор наук схвалити тезу, що активно заперечувалась у його дисертації?! Дуже просто. Ніяк.

Факт існування древньої цивілізації також заперечують всіма можливими засобами – мовляв, а де ваші докази її існування? Із цією цивілізацією взагалі чудеса. По цілому світу розкидані гігантські піраміди, побудовані за технологіями, деякі з них досі малоступні або зовсім невідомі людству – а доказів існування древніх мислячих і розумних, бачте, нема. Єгипет, Мексика, споруди Межиріччя, Мачу-Пікчу тощо – і немає жодних доказів!

Дуже характерною є ситуація з Мачу-Пікчу – вчені стверджують, що каміння для міста видобувалося на сусідній горі і міцні індіанські хлопці тягнули багатотонне каміння з гори на гору. Як доказ наводять характерний для будівництва камінь, що лежить при дорозі посередині гори. До речі, камінь цей лежить і добряче заважає руху на крутій гірській дорозі – він затуляє добрячу її половину. Але чомусь за багато років ніхто не подужав його звідти хоча б посунути! Хоча їздить щодня там немало транспорту.

Отак і виходить – приїхав колись англійський археолог, по сумісництву вельмишановний лорд і член Королівського товариства, глянув на піраміди і сказав, що їх будували древні єгиптяни, бо онде всередині мумія фараона лежить. А ондечки ще одне підтвердження – письмена на стінах (які дуже часто наносились набагато пізніше)! І всі подальші дослідження не мають сенсу – Королівська академія ж визнала, що лорд правий. Неприпустимо, щоб лордів і членів Королівського товариства визнавали невинними! Ось і вчать бідні діти, що раби тягали по пустелі каміння вагою подекуди до 100000 тон…

А ви вірите в те, що древні єгиптяни чи індіанці були спроможні побудувати такі архітектурні шедеври? Чи їх технологічний розвиток відповідав можливостям створення цих споруд? Я дуже сумніваюсь. Дуже.

А далі я просто залишу три крапки. Висновки занадто суб’єктивні 🙂

До речі, раджу всім, хто цікавиться даною тематикою ознайомитись з документальними фільмами “Лабораторії Альтернативної Історії” (офсайт www.lah.ru), їх цикл “Заборонені Теми Історії” (оригінал: “Запретные Темы Истории”) дуже професійні і пізнавальні. В мережі достатньо матеріалу для всіх допитливих бажаючих.

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС