Читати
Інтернет реклама УБС
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

10 несподіванних фактів невідомої історії Росії

Деякі з наведених нижче фактів історії Росії вас дуже вразять – адже цього вам не розповідали в школі і в історичних телепередачах.

anty_ru

1. Державу з найменуванням Московія цар Петро І перейменував на Росію, аж в 18 сторіччі, у 1721 році.

2. Плем’я Мокші назвало свою річку Москва, а переклад цієї назви, з мови Мокші, звучить, як “брудна вода”. Будь-які інші мови світу не можуть перекласти слово Москва. Слово “кремль”- татарське та означає укріплення на підвищенні.

3. В минулі століття всі картографи Європи писали та проводили європейський кордон біля кордонів Русі (Русь – це територія нинішньої України!). Московія – улус, зі своїми фінськими народами, завжди була в складі Орди та її європейці справедливо відносили до Азії.

4. Московія (Росія) платила дань Кримському Хану (!), своєму СУВЕРЕНУ та ХАЗЯЇНУ, який був правоприємником Золотої Орди до 1700 року. Цар Московії зустрічав кримського посла на Поклонній горі, садив його на свого коня, сам пішим, під узду вів коня з кримським послом в Кремль, садив його на свій трон і вставав перед ним на коліна.

5. В 1610 році, в Московії на Борисі Годунові (мурза Гудун) закінчилась династія Ченгізідів (родич Чингізхана) і на трон возвели Олексія Кішку з фінського роду Кобили, а при вінчанні його на Царство церква дала йому прізвище Романов, буцімто прибувший з Риму правити Московією!

6. Катерина ІІ, після окупації останньої вільної Руської Держави – Великого Княжества Литовського (територія Білорусії) в 1795 р., своїм наказом веліла назвати угро-фінські племена Московії великоросами, а українців – істинних русичів – малоросами.

7. Ніхто і николи не бачив в оригіналі договір про возєднання між Московією та Україною, буцімто підписаний Богданом Хмельницьким та царем Романовим.

8. Вже декілька сторічь археологи Московії шукають артефакти, що підтверджують достовірність Куликівської битви, але поки що безуспішно, от тільки байку про перемогу Дмитра Донського над Мамаєм співають всім до сих пір, на всі голоси!

9. Псковська, Новгородська, Смоленська області Росії – це бувші слов’яно-руські Княжества та до угро-фінської Московії не мали жодного відношення, аж допоки Московія – Орда не окупувала їх відповідно в 1462, в 1478, та в 1654 роках. А в інших областях Російської Федерації (Московії) ніколи не жили слов’янські племена та народи.

10. Золота Орда та її дочка – Московія – одні з небагатьох країн світу, що тримали в рабстві свій власний народ. Це і пояснює вічну відсталість багатої на природні копалини Московію від порівняно обділених на природні ресурси європейських країн – адже ефективність праці вільних людей набагато вища, аніж рабів.

Надіслала Лілія Левченко

0
  Коментарі:

  Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС
  Нові коментарі ВК