ЧитатиІнтернет реклама УБС

Якщо подивитися фільми задом наперед

Якщо подивитися фільм “Годзілла” задом наперед, то цей фільм буде про те як гігантський монстр допомагає відбудовувати половину міста, а потім місячною ходою іде в море.

Якщо подивитися фільм “Загадкова історія Бенджаміна Баттона” задом наперед, то цей фільм про звичайну людину, яка живе і старіє.

Якщо подивитися фільм “Красуня” задом наперед, то цей фільм про те як Річард Гір перетворює Джулію Робертс у повію.

Якщо подивитися мультфільм “Wall-E” задом наперед, то мультфільм буде про те, як робот краде останню рослину з корабля людей і, повертаючись на Землю, ховає її і починає розкидати сміття.

Якщо подивитися фільм “Американський Пиріг” задом наперед, то цей фільм про хлопця, який йде з випускного, щоб стати незайманим, а потім готує яблучний пиріг з його ж членом всередині.

Якщо подивитися фільм “Брюс Всемогутній” задом наперед, то це фільм про Бога в тілі мужика, який жахливо виконує людські молитви і, в кінці кінців, передає Божу Силу в руки Моргана Фрімана.

Якщо подивитися фільми про Гаррі Потера задом наперед, то ці фільми про те, як купка дітей, яка поступово молодшає і намагається повернути до життя
Воладеморта, щоб він оживив батьків Гаррі.

Якщо подивитися фільм “Титанік” задом наперед, то цей фільм про те, як корабель спливає на поверхню моря, на нього припливають люди, ДіКапріо стирає картину намальованої оголеної дівчини, рве з нею стосунки і стає бомжем.

Якщо подивитися мультфільм “Мулан” задом наперед, то мультфільм про те, як герой війни відмовляється від свого титулу, переїздить в село і змінює стать.

Якщо подивитися мультфільм “Тарзан” задом наперед, то це мультфільм про те, як цивілізований городянин кидає все і їде в Африку жити з горилами.

Якщо подивитися фільм “Людина-павук” задом наперед, то це фільм про те, як супергероя кусає павук і він втрачає свою суперсилу.

Якщо подивитися фільм “11 Друзів Оушена” задом наперед, то це фільм про те, як 11 мужиків підкладають купу грошей в банк казино і непомітно змиваються.

А якщо подивитися фільм “Сутінки” задом наперед, то він все одно залишиться самим гімняним фільмом.

Якщо подивитися мультфільм “Попелюшка” задом наперед, то це мультфільм про те, як жінка пізнає своє місце в житті.

Якщо подивитися фільм “300” задом наперед, то це фільм про те, як король Леонід допомагає посланцеві вибратися з гігантської ями, вітає його ногою і говорить “!ATRAPS SI SIHT”.

Якщо подивитися серію “Тачки на прокачку” задом наперед, то це шоу про те, як купа нігерів тирять круту прокачану тачку, тирять з неї все круте, і повертають повне лайно.

Якщо подивитися фільм “Початок” задом наперед, то нічого не зміниться, окрім направлення вантажівки.

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС