ЧитатиІнтернет реклама УБС

Як висушити намочений телефон або плеєр

Якщо ви впустили телефон чи музичний mp3-плеєр в калюжу, ванну, чашку з напоєм – не впадайте в паніку, а чимшвидше виконайте кілька простих і необхідних дій, за допомогою яких ви, найімовірніше, без проблем врятуєте свого електронного друга.

mob_voda

Перш за все якнайшвидше дістаньте телефон (чи що ви там таке впустили) з води – швидше за все за кілька секунд телефон і не встигне промокнути, якщо кришка щільно прилягає. Але в будь-якому випадку, не вмикайте його, поки повністю не висушите.

Далі негайно дістаньте батарею живлення. Рідина є добрим провідником електрики, що для такого випадку не є добре. До речі, у випадку телефону – часто на батареї або поруч з нею, присутній білий папірець-індикатор, який стає рожевим при намоканні (чим часто користуються в мобільних сервісах). По цьому папірці індикаторі поверхнево можна визначити чи промок телефон наскрізь.

Після батареї витягніть SIM-карту, карти пам’яті та усі периферійні пристрої. Тепер ваш пристрій готовий до сушіння:

 • Протріть телефон або плеєр сухою, всмоктуючою рідину ганчіркою, щоб видалити максимальну кількість вологи. Не трясіть надміру  пристрій – це може призвести до переміщення в ньому рідини, що ускладнить вашу роботу. Вам може допомогти етиловий або ізопропіловий спирт, так як вони витісняють воду і швидко випаровуються. Але не протирайте телефон горілкою!
 • Далі використайте пилосос, він втягне вологу. Будьте уважні – всі деталі телефону мають бути надійно закріплені. В жодному випадку не використовуйте фен – волога тільки переміститься у дальні місця пристрою, що сильно ускладнить сушку мобільника.
 • Покладіть пристрій на добу в банку з рисом. Рис добре вбирає вологу і запросто висушить ваш пристрій.

Після того, як ви сушили телефон або плеєр мінімум добу, можна  його перевірити на працездатність. Вставте батарею і увімкніть ваш пристрій. Сподіваємось, що з ним все гаразд 🙂

P.S. Подібним чином слід сушити також інші необережно намочені електронні девайси – флешки, фоторамки тощо.

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС