ЧитатиІнтернет реклама УБС

Як точно взнати вік жінки

Жінка вирішує зробити підтяжку обличчя на свій 50-річний ювілей. Вона витрачає $5000 і в результаті відчуває себе просто чудово. По дорозі додому вона зупиняється біля стенду з газетами, щоб купити газету.
Перед тим, як піти, вона запитує клерка: “Ви не заперечуєте, якщо я вас запитаю: скільки, ви думаєте, мені років?”.
“Близько 32”, була відповідь. “Ні! Мені рівно 50!” – відповідає жінка щасливо.
Трохи пізніше вона заходить у МакДоналдс і питає молоду касирку про те ж саме. Дівчина відповідає: “Я думаю десь 29”. Жінка відповідає: “Ні! Мені 50!”. Вона відчуває себе абсолютно щасливою. Проходячи по вулиці, вона зупиняється біля аптеки. Вона йде до каси купити жувальну гумку і задає фармацевту те ж питання. Він відповідає: “Я думаю 30”. І знову жінка гордо заявляє, що “їй 50, але все одно дякую!”.
Чекаючи автобус, щоб їхати додому, вона знову запитує у літнього чоловіка поруч про свій вік. Він відповідає: “Леді, мені 78 років, і мій зір слабкий. Але коли я був молодим, був точний метод визначити вік жінки. Це звучить незручно, але це потребує від вас дозволити мені сунути мої руки під ваш ліфчик. Тільки тоді я зможу сказати вам скільки точно вам років! “.
Вони чекали в тиші хвилину на порожній вулиці, поки цікавість в ній не пересилила сором. Він прослизнув обома руками під її ліфчик, повільно водив навколо грудей. Він обмацував і зважував кожну грудь, м’яко чіпав соски, тер груди одну об другу.
Після пари хвилин обмацування, вона запитує: “То скільки мені років?”.
Той закінчив мацати її груди, витягнув свої руки і відповів: “Мадам, вам 50 років!”.
Остовпіла і очманіла, жінка питає: “Це неймовірно, як ви змогли дізнатися?!”.
На що чоловік відповів: “Я стояв позаду вас у черзі в МакДоналдсі”.

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС