ЧитатиІнтернет реклама УБС

Як швидко висушити лак на нігтях

Незважаючи на те, що зараз багато швидковисихаючих лаків, а також різних засобів для сушіння, проблема швидкого висушування лаку на нігтях і досі залишається актуальною.

nail

Є старий, перевірений і, що важливо, безкоштовний спосіб для того, щоб не тільки швидко висушити нігті, але й зробити лак стійкішим:

 1. Приготуйте ємність з холодною водою, тільки пам’ятайте – вода повинна бути саме холодною! Чим холоднішою є вода, тим вищою буде швидкість висихання лаку. А якщо це буде не просто холодна, а тала вода з кубиками льоду – це ще й допоможе тонізувати шкіру рук і покращити кровообіг. Таким чином, ви можете сумістити процес створення якісного манікюру з доглядом за руками та нігтями.
 2. На сухі нігті нанесіть обраний вами лак.
 3. Через кілька хвилин опустіть нігті у воду і потримайте їх там близько п’яти хвилин. Не турбуйтеся, з манікюром нічого не трапиться. Потмі струсіть, але не витирайте руки! Досушіть їх на відкритому повітрі.

Також для швидкого висихання лаку є інші корисні поради:

 •  Перш ніж покривати нігті лаком, його необхідно поставити на 20 хвилин у холодильник.
 • Також для прискорення висихання лаку можна скористатися оливковою або рослинним маслом: нафарбовані нігті підсушіть на повітрі пару хвилин і намажте маслом кожен ніготь. Через 5 хвилин змийте прохолодною водою, ще через кілька хвилин лак стане практично сухим.
 • Лак на нігтях можна швидко висушити за допомогою звичайного фену для волосся, але необхідно вибрати холодну сушку, так як гарячий фен може зіпсувати манікюр – він потріскається і розшарується. До того ж, під впливом гарячого повітря нігті стають ламкими і схильними до розшарування. Також слід знати, що після екстремальної сушіння феном лак, як правило, тримається недовго.
  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС