ЧитатиІнтернет реклама УБС

Як прикрасити флешку власною іконкою

ce_flash

Щоб прикрасити флешку власною іконкою і надати їй цим певного шарму та індивідуальності слід зробити кілька нехитрих дій:

1. Створюємо на флешці новий текстовий файл, наприклад Документ.txt. Потім перейменовуємо його в autorun.inf. Якщо у вас не відображається розширення файлу, наприклад .doc або .txt – вам потрібно у “Властивостях папки”, на вкладці “Вигляд” прибрати галочку з мітки “Приховувати розширення”.
2. Знайдіть красиву іконку в Інтернеті, або створіть власну за допомогою програм для роботи з графічними об’єктами. Назвіть її, наприклад flash.ico. Важливо – ваша іконка повинна містити в собі ряд зображень – від 16?16 до 128?128 – інакше зображення показуватись не буде! Іконку розміщуємо в кореневому каталозі флешки, як і файл autorun.inf.
3. Відкриваємо створений файл autorun.inf і пишемо в ньому наступний текст:

[autorun]
icon=flash.ico

де flash.ico – це назва нашої картинки з розширенням файлу.

4. Витягуємо і вставляємо флешку. Тепер у вікні “Мій комп’ютер” на місці стандартного значка флешки буде відображатися ваша іконка! Те, що вийшло в нас ви можете побачити на початку цієї публікації.

Важливо також запам’ятати, що коли ви вставляєте флешку в чужий комп’ютер і картинка не відображається, то це означає, що на флешку потрапив вірус – в цьому і є користь даного способу. Вірус переписує файл autorun.inf і ваша іконка не буде відображатися.

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС