ЧитатиІнтернет реклама УБС

Як правильно зав’язувати краватку

Способів зав’язування краваток є дуже багато. Розглянемо кілька основних нескладних і водночас елегантних вузлів для зав’язування краваток – ви побачите, що в цьому немає нічого складного! І не будете просити кума (брата, свата, тата тощо) допомогти вам у цій непростій на перший погляд справі 🙂

1. Простий вузол
Це найпростіший спосіб зав’язати краватку. Ідеально підходить для чоловіків, у яких завжди не вистачає часу, а також для тих, хто лише вчиться це робити! Пам’ятайте, що простий вузол незважаючи на всю свою “простоту” повинен виглядати акуратно, без складок.

kravatka_1

2. Універсальний вузол
Цей вузол – найпопулярніший. Ідеально підходить для краваток з шовку стандартної ширини, а також і широких, і вузьких краваток.

kravatka_2

3. Елегантний вузол
Тут назва говорить сама за себе. Даний спосіб допоможе домогтися найкрасивішого і найелегантнішого вузла! А що ще потрібно, щоб, наприклад, справити належне враження на важливих ділових партнерів або вразити кохану жінку?

kravatka_3

4. Віндзорський і напіввіндзорський вузли
Ідеально підходять для прихильників суворого класичного стилю. Віндзорський вузол – широкий трикутний вузол, що, як правило, використовується в офіційних ситуаціях. Чудово підходить до широкого коміру, виглядає надзвичайно ефектно. Категорично не підходить для краваток з щільною тканиною-підкладкою, так як вузол вийде занадто масивним. Напіввіндзорский вузол являє собою середній по ширині трикутний вузол з більшою ноткою офіційності. Найкраще підійде до сорочок, що мають класичний комір. Також цей вузол є найоптимальнішим для широких краваток з тонких і середніх по щільності тканин.

kravatka_4

Наостанок кілька “краваткових” правил:

 • Довжина краватки у зав’язаному вигляді повинна бути такою, щоб краватка прикривала пряжку ременя до середини.
 • Ширина краватки, а також вибір способу її зав’язування повинна залежати не тільки від фасону піджака, але й від фактури самої краватки. Оптимальна класична ширина краватки – 7-9 см.
 • Вузол краватки обов’язково потрібно робити тугим, зайві складки або нещільно закріплений вузол – неприпустимі.
 • Найкраще зав’язувати краватку прямо на комірі, а не в руках, як це люблять робити деякі чоловіки. Інакше пропорції можуть бути порушені і вузол не вийде чітким і щільним.
 • Зав’язувати краватку потрібно обережно, щоб не розтягнути тканину.
  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС