ЧитатиІнтернет реклама УБС

Як правильно користуватись пошуком Google

Давно відомо, що в Інтернеті є все, треба лише вміти знайти потрібне серед величезного об’єму інформації. Сьогодні розглянемо кілька важливих способів цільового пошуку інформації через всесвітню пошукову систему Google, а також деякі корисні можливості цієї інтернет-системи.

google

1. Виключення з пошуку Google
Щоб виключити з пошукової видачі небудь слово, фразу, символ і т.п., досить перед ним поставити знак “-” (мінус), і воно не з’явиться в результатах пошуку Приклад:. “безкоштовний хостинг -.ua” і в пошуковій видачі не буде жодного .ua-сайту, окрім оплачених рекламних оголошень.

2. Невизначений пошук
На той випадок, якщо ви не визначилися з конкретним ключовим словом для пошуку, вам допоможе оператор “*”. Наприклад, фраза “кращий редактор * зображень” підбере найкращі редактори для всіх типів зображень – цифрових, растрових, векторних тощо.

3. Пошук на вибір з варіантів
Використовуючи оператор “|”, можна здійснити Google пошук по кількох сполученнях виразів, замінюючи кілька слів у різних місцях. Наприклад, введемо фразу “купити чохол | ручку”. Видача пошуковика вкаже нам сторінки, що містять вирази або “купити чохол”, або “купити ручку”.

4. Значення слова
Щоб дізнатися значення того чи іншого слова, досить ввести в пошуковий рядок “define:” і після двокрапки фразу для визначення.

5. Точне співпадіння
Для знаходження точного збігу пошукової видачі із запитом достатньо внести ключові слова в лапки.

6. Пошук по певного сайту
Щоб здійснити пошук ключових слів тільки по одному сайту, достатньо додати до шуканої фрази наступний синтаксис – “site:”.

7. Зворотні посилання
Щоб дізнатися розташування посилань на певний сайт, достатньо ввести наступний синтаксис: “links:” і далі адресу потрібного сайту.

8. Конвертер величин
Пошукова система Google також вміє конвертувати величини за запитом користувача. Наприклад, нам треба дізнатися, скільки становить 1 кг в фунтах. Набираємо наступний запит: “1 кг в фунтах”.

9. Конвертор валют
Для того, щоб дізнатися курс валют за офіційним курсом, набираємо наступний пошукової запит: “1 [валюта] в [валюта]”

10. Час по місту
Якщо хочете дізнатися час у якомусь місті, то використовуйте синтаксис: “time” і назву міста.

11. Google-калькулятор
Google також вміє рахувати в режимі онлайн. Досить ввести приклад в рядок пошуку і пошуковик видасть результат.

12. Пошук за типами файлів
Якщо вам необхідно знайти щось по конкретному типу файлу, то у Google є оператор “filetype:”, що здійснює пошук за заданим розширенням файлу.

13. Пошук кешованої сторінки
У Google є власні сервери, де він зберігає кешовані сторінки. Якщо потрібна саме така сторінка, то скористайтеся оператором: “cached:”.

14. Прогноз погоди по місту
Ще одним оператором пошуку у Google є оператор погоди. Досить вбити “weather” і місто, як ви побачите, буде у вашому місті дощ чи ні.

15. Перекладач
Можна перекладати слова відразу, не перемикаючи пошукач! За переклад відповідає наступний синтаксис: “translate [слово] into [мова]”.

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС