ЧитатиІнтернет реклама УБС

Як пережити серцевий напад якщо ви перебуваєте на самоті

Часто стається так, що серцевий напад трапляється з людьми, коли вони знаходяться у повній самоті, і нікому їм допомогти. Якщо ви раптом відчуєте, що серце ваше стало битися “неправильно” і ви близькі до непритомного стану, то у вас є всього-навсього близько 10 секунд, перш ніж ви втратите свідомість.

Між тим, всі жертви серцевих нападів могли б допомогти самі собі. Для цього необхідно почати кашляти – багато разів і з дуже великою силою. Кожного разу, перед тим як кашлянути, зробіть глибокий вдих, кашель повинен бути глибоким і тривалим, як ніби-то ви відпльовуєте мокроту глибоко з грудей.

Вдихи і кашель повинні повторюватися кожні 2 секунди без перерви і зупинок, аж до приходу медичної допомоги, або аж до того моменту, поки серце знову не почне битися у нормальному ритмі.

Глибокий вдих дозволяє кисню проникнути в легені, а кашльові рухи “стискають” серце і змушують кров циркулювати. Цей тиск на серце також допомагає йому домогтися свого нормального ритму. Таким чином, жертви серцевих нападів отримують додатковий час на те, щоб дочекатися приходу лікарів або доїхати до лікарні. Розкажіть про це якомога більшій кількості людей. Це може врятувати їх життя!

Кардіологи говорять, що якби кожен з нас поділився цією інформацією з 10 людьми, як мінімум одне життя могла б бути врятоване.

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС