ЧитатиІнтернет реклама УБС

Викрутився

Коли запускають черговий телесеріал, знімають одну- дві серії – так звані пілотні – і показують їх фокусній групі з представників різних верств населення. Якщо сподобається – то серіалу зелене світло, ну, а якщо ні, то й на серіал продюсерам гроші витрачати нема чого. Демонстрація  проходить у закритому приміщенні з дзеркальною стіною, за якою, щоб не бентежити глядачів, стоять режисер, продюсер, автор сценарію та інша телевізійна братія і спостерігають за реакцією глядача. І ось бачать вони, що пілотні серії подобаються. Причому не просто подобаються, а публіка в захваті і в кінці виставляє найвищі бали. Крім одного: їм категорично не подобається актриса, що грає одну з головних ролей. Причому не подобається як вона грає, її макіяж, костюм, вона сама, взагалі все.
Автор сценарію і продюсер тихесенько мовчать, тому що актриса – дружина режисера. Це було б все одно що сказати Меньшову на зйомках “Москва сльозам не вірить”, що Алентова там зайва. Режисер стоїть з кам’яним обличчям і дурною посмішкою, терпляче чекаючи коли це пекло закінчиться і видно, що думає як йому з цієї ситуації викрутитися, як власну дружину з серіалу звільнити. Як би ви вчинили? І ось що він зробив. “Добре, ми її звільняємо. Але разом з нею також звільнимо актрису, яка грає її доньку”. Так як роль доньки – другорядна і актриса грала її не особливо знаменита, на тому й погоджуються і обох актрис звільняють. Залишається невелика деталь – сказати дружині. Увечері, після масажу, сауни, макіяжу і легкої французької вечері, режисер говорить дружині:
– Кохана! Серіал сприйняли на ура! Сподобалося все, окрім актриси, що грає твою доньку. На думку публіки вона повинна бути років на 10 старшою. А так як ти у мене так молодо виглядаєш, публіка просто не повірить у те, що ти її мама…

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС