ЧитатиІнтернет реклама УБС

Камасутра: 100 позицій, які треба знати. Частина 4

Сьогодні ми завершуємо ознайомлення (або процес згадування) із переліком 100 найпопулярніших позицій для сексу з “Камасутри”! Нагадуємо, що отут опублікована перша частина статті “Камасутра: 100 позицій, які треба знати”, тут частина друга, а отут – частина третя. Сьогодні представляємо вам нові 25 чудових захоплюючих поз з “Камасутри”:

76. Супернова

kamasutra_076

Все починається із звичайної позиції “жінка зверху” на застеленому ліжку. Чоловік лягає так, щоб його голова лежала на краю ліжка. Жінка сідає зверху, впираючись підошвами в ліжко, нахиляється назад і переносить вагу на витягнуті руки. Так вона і їздить на своєму партнері, поки не наїздиться. А потім жінка може спертися руками на його торс і вже сісти на коліна – ще щось новеньке! І при цьому вона рухає його так, щоб його голова і руки опинилися на підлозі.

77. Павук

kamasutra_077

Чоловік сідає, витягнувши ноги перед собою, і спирається на витягнуті за спину руки. Його партнерка сідає зверху і рухає стегнами, також спираючись на руки.

78. Сходи

kamasutra_078

Назва як би сама за себе говорить: вам знадобляться сходи. На них жінка встане на карачки (руки на сходинку вище колін, а ступні нижче ще на одну сходинку). Чоловік тримає її за талію ззаду і спирається колінами на ту ж сходинку, на якій стоїть ногами його партнерка, а його ноги стоять ще на сходинку нижче. Підходить також для анального сексу! Залишилось знайти сходи, на яких буде зручно практикуватися…

79. Кошик

kamasutra_079

Чоловік сідає на підлогу або на жорсткий матрац, витягнувши ноги перед собою і трохи зігнувши одну з них в коліні. Жінка сідає зверху і він тримає її за стегна. Вона може контролювати глибину і інтенсивність рухів, а ще це ідеальна позиція для поцілунків і обіймів.

80. Y на боці

kamasutra_080

Назва говорить сама за себе – саме таку фігуру утворюють в результаті ваші тіла. Як її досягти? Для початку жінка лягає на ліжко обличчям вниз так, щоб її таз виявився рівно на краю ліжка. Голова жінки буде таким чином ближче до підлоги, на неї вона до того ж обіпреться передпліччями. Чоловік лягає зверху і спирається руками на її таз.

81. Дзен

kamasutra_081

Це така мирна пауза посеред вашого постільного божевілля. Можна відпочити від будь-яких дивних поз в цій милій позиції, так що спробуйте на дозвіллі. Партнери лягають на бік обличчям один до одного (якщо це можливо, перейдіть на цю позицію, не перериваючи проникнення), жінка закидає ногу чоловікові за спину і притискається до нього. Іноді це навіть крутіше, ніж будь-які неймовірні стрибки один на одному.

82. Шепіт

kamasutra_082

Жінка лежить на боці схрестивши ноги, чоловік лягає на бік перед нею. Вона обіймає його ногами і зчіплює ззаду щиколотки. Він рухається вперед-назад і при бажанні може шепотіти партнерці що-небудь на вушко.

83. Сідло набік

kamasutra_083

Чоловік лежить на спині, витягнувши і злегка розставивши ноги і поклавши голову на подушку. Жінка сідає зверху так, що її ноги виявляються по одну сторону від його тулуба. А ще вона опирається ліктями на руки і ось таким чином рухається.

84. Розкладачка

kamasutra_084

Жінка лежить на спині, підклавши під голову подушку і піднявши ноги вгору так, що вони виявляються над плечима – якомога пряміше! Чоловік стає на коліна і тримає її за ноги, спираючись однією рукою на ліжко і нахиляючись вперед.

85. Правильний кут

kamasutra_085

Жінка лягає на спину на стіл, підклавши під голову подушку і підсунувшись до краю столу. Чоловік встає на підлогу перед нею і вона обіймає його ногами. Руками він може стимулювати її ерогенні зони. Ця позиція дає якраз-таки дуже сприятливий кут проникнення.

86. Індрані

kamasutra_086

Поза названа по імені однієї з індуїстських богинь. У цій позі жінка лежить на спині, поклавши під голову подушку і підтягнувши ноги до грудей. Чоловік сідає перед нею на коліна, вона тримається за його стегна і обхоплює його ногами за груди.

87. Стійка на плечах

kamasutra_087

Спочатку потрібно, щоб жінка лягла на тверду поверхню обличчям догори. Вона спирається на руки і піднімає ноги і сідниці від підлоги, допоки не встане в таку собі “берізку”. Чоловік стає перед нею на коліна і підтримує її за сідниці, вона закидає ноги йому на плечі. Тепер вона опирається ліктями на лікті і тримає його за стегна. Нелегке завдання!

88. Ноутбук

kamasutra_088

Чоловік сідає на крісло – начебто зібрався зручно посидіти з ноутбуком. Жінка сідає зверху обличчям до нього і закидає ноги йому за плечі, обіймаючи його за шию. Рухатися може хто завгодно.

89. Пікап-майстер

kamasutra_089

Чоловік лягає на спину, зігнувши ноги в колінах і трохи їх розсунувши. Жінка сідає зверху спиною до нього і спирається на його коліна. Вона контролює рухи.

90. Ззаду

kamasutra_090

Буде простіше, якщо жінка обіпреться об стіну. А так і зовсім нескладно: партнери стоять, жінка спиною до чоловіка. Вона трохи нахиляється вперед, і він входить в неї ззаду. Готово!

91. Жаба

kamasutra_091

Жінка лежить на спині, розвівши ноги, партнер лягає на неї зверху і вона впирається в його сідниці своїми ногами. Схоже на жабу? Можна обніматися, скільки душі завгодно – дуже романтично, незважаючи на таку спірну назву.

92. Дружня

kamasutra_092

Жінка лежить на боці, а чоловік сідає ззаду неї. Він ковзає коліном глибше між її ніг і входить в неї. Вона рухає тією ногою, яка волею долі опинилася зверху і трохи підгинає її, щоб утримати рівновагу і полегшити чоловікові задачу.

93. Навхрест

kamasutra_093

Жінка лежить на боці, руки над головою. Чоловік теж лежить на боці перпендикулярно партнерці. Вона піднімає верхню ногу і він може влаштуватися поміж її стегон. Він тримає її за плечі, щоб було зручніше рухатися.

94. Водоспад

kamasutra_094

Чоловік сидить на стільці, жінка сідає на нього і обхоплює його ногами. Потім вона відкидається назад (увага: потрібна рівновага!), а чоловік тримає її за плечі, щоб уникнути травми. Потрібно бути дуже гнучкими!

95. Індійська стійка на руках

kamasutra_095

Жінка спирається руками на підлогу, чоловік підходить ззаду і піднімає її ноги, притримуючи партнерку за пояс. Вона зчіплює ноги у нього за спиною. Для того, щоб досягти успіху в цій позі, буде потрібно бути гнучкими і сильними. А ще не можна практикувати її протягом довгого часу: це важко для дівчини.

96. Гармошка

kamasutra_096

Жінка лягає на спину, підклавши під голову подушку і притиснувши ноги до грудей. Чоловік стає на коліна перед нею, і вона ставить ноги йому на груди. Він тримає жінку за коліна. Проникнення дуже глибоке.

97. Увечері в середу після обіду

kamasutra_097

Така собі лінива поза, ідеальна для ненапряжних розваг. Чоловік лягає на бік, спирається головою на руку, зігнуту в лікті. Жінка лягає на спину перпендикулярно йому і впирається ногами в підлогу за його спиною. Можна дивитися один одному в очі! Дуже сприятливий для жінки кут.

98. Широко відкрита

kamasutra_098

Жінка лежить на спині, підклавши під голову подушку. Чоловік сидить на колінах перед нею, вона кладе на нього свій таз і обіймає його ногами. Чоловік тримає партнерку за спину.

99. Зворотне ковзання

kamasutra_099

Для цього тобі потрібні навички і, звичайно, бажання виробляти дивні речі. Чоловік лягає на спину, витягнувши ноги у напрямку до краю ліжка. Жінка сідає на нього зверху, він входить в неї. Потім вона витягує ноги вперед і впирається ними в ліжко за його корпусом, відхиляючись назад і упираючись руками в підлогу за ліжком. Ось такі акробатичні справи.

100. Офіційна

kamasutra_100

Застосовується де завгодно, в будь-яких умовах. Чоловік стоїть, спершись спиною на стіну. Жінка повисає на ньому, обіймаючи його за шию руками, а ногами теж впираючись у стіну. Ви обоє повинні бути сильними!

Кохайтеся! 🙂

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС