ЧитатиІнтернет реклама УБС

Камасутра: 100 позицій, які треба знати. Частина 3

Напередодні міжнародного жіночого дня продовжуємо знайомитись (або згадувати) з найпопулярнішими позиціями для любощів з “Камасутри”! Нагадуємо, що отут опублікована перша частина статті “Камасутра: 100 позицій, які треба знати”, а тут частина друга. Сьогодні представляємо вам чергові 25 чудових захоплюючих поз з “Камасутри”:

51. Зсув

kamasutra_051

Жінка лягає на живіт, спираючись на передпліччя і витягнувши ноги – їх слід трохи розвести в сторони. Чоловік сідає прямо за її ногами і тримається за її тулуб, а потім відхиляється назад під кутом 45 градусів – так зручніше потрапляти всередину. Далі чоловікові слід рухатися взад і вперед, а партнерка може зціпити ноги для різноманітності.

52. Равлик

kamasutra_052

Спочатку жінка лягає на спину, потім підтягує коліна до грудей і закидає ноги за голову партнеру. Він стає на коліна перед нею і входить в партнерку, переносячи вагу на руки, якими впирається або в ліжко, або в плечі своєї дами. Ця позиція відмінно підходить для глибокого проникнення, так що рекомендуємо запастися змазкою, аби не заподіяти дамі біль. Хоча, для жінки поза вкрай сприятлива.

53. Ковзання

kamasutra_053

Чоловік сідає на коліна і відкидається назад, переносячи вагу на руки, на які спирається за спиною. Жінка лягає на спину, кладе голову на подушку. Вона охоплює його стегна колінами, щоб створити найбільш сприятливий кут для проникнення. У неї вільні руки, так що вона може розважатися із своїми грудьми і клітором, в той час як чоловік стежить за рухами. Це дуже еротична позиція, також зручна для глибокого проникнення.

54. Петля

kamasutra_054

Хороша поза: можна глибоко проникати і при цьому зберігати повний контроль над ситуацією. Для цього чоловік стає на коліна, нахиляється назад і однією рукою підтримує себе. Жінка теж стає на коліна, а ще спирається на лікті – як у позиції по-собачому. Рухається в цій позі жінка. А партнер в цей час можеш використовувати свою вільну руку на власний розсуд.

55. G-стимуляція

kamasutra_055

Жінка лягає на спину і підтягує ноги до грудей. Чоловік на колінах влаштовується перед нею і тримає її за ступні. Він рухає стегнами і може контролювати кожен рух. А ще на його совісті – рівновага. Якщо хочете вдосконалити позицію, можна зробити так, щоб ноги жінки знаходилися на грудях чоловіка, а він сам в цей час тримав її за стегна – так йому вдасться проникнути ще глибше.

56. Мертва хватка

kamasutra_056

Можливо, ця позиція буде зручнішою, якщо жінці під зад підкласти подушку, щоб їй було простіше піднімати стегна. Жінка рухає тазом – можна в різних напрямках. Відмінна поза для пообідніх розваг в ліжку.

57. Виклик прийнятий

kamasutra_057

Який виклик? Зараз зрозумієте! Щоб спробувати цю позу, вам будуть потрібні стійкий стілець, а також неабияка гнучкість і сила. Жінка встає на стілець і присідає навпочіпки. Проникнення – а далі чоловік вже знає, що робити.

58. Складка

kamasutra_058

Жінка лежить на подушці на підлозі або дуже жорсткому матраці. Чоловік розташовується поміж її стегнами і входить в неї, притягаючи її до себе; ноги він витягує так, що вони опиняються біля її голови. Він рухає стегнами і може одночасно цілувати її груди або живіт – до чого дотягнеться. А жінка розслабляється і отримує задоволення.

59. Сидячи на сідалі

kamasutra_059

Чоловік сідає на стілець, а жінка – йому на коліна, повернувшись до партнера спиною. Вона впирається ногами в підлогу і рухається вгору-вниз. Руки у жінки вільні, так що ними вона може стимулювати власні клітор і груди. Щоб полегшити проникнення, жінка може відкинутися назад.

60. Свічка

kamasutra_060

Ця поза забезпечує глибоке проникнення, але от для жінки тримати ноги вгору може бути непросто. Жінка лежить на спині головою на подушці, піднімає таз і для зручності може підкласти під нього подушку (трохи меншу) або спертися на край ліжка. Вона відкидає таз назад і підтягує коліна до грудей, так що її партнер може прилаштуватися перед нею на колінах. Його руки вільні, і він може пестити стегна жінки, де розташовано багато ерогенних зон.

61. Затичка

kamasutra_061

Чоловік лежить на спині, витягнувши ноги і розвівши їх в сторони. Жінка лягає зверху, і здійснюється проникнення. Після цього жінка витягує ноги і починає рухатися вперед-назад з будь-якою швидкістю. Це відмінна позиція, якщо подобається найбільш повний тілесний контакт – можна цілуватися і обніматися. Також добре підходить жінкам, яким глибоке проникнення видається болісним.

62. Пропозиція

kamasutra_062

Партнери стають на коліна обличчям один до одного, чоловік спирається на праве коліно (начебто робить пропозицію) – а жінка повторює цю позу – так партнери зможуть бути максимально близькими один до одного. Щоб увійти в жінку, потрібно трохи нахилитися вперед, тут чоловіка чекає невелика метушня, але ми віримо – все вдасться!

63. Тачанка

kamasutra_063

Щоб втілити в життя цю божевільну ідею, жінка стає на карачки, спираючись передпліччями на подушки. Чоловік стає на коліна ззаду і в такому положенні входить в неї (можна стоячи на одному коліні), а потім піднімається на ноги. Слід тримати партнерку за ноги і стежити за рівновагою!

64. Бутон лотоса

kamasutra_064

Чоловік сідає в позу лотоса, зверху привлаштовується жінка і охоплює партнера ногами за талію. Він допомагає їй рухатися, тримаючи руками за стегна, а ще можна спробувати порухатися вгору-вниз і самому чоловіку.

65. Русалка

kamasutra_065

Жінка лягає на стіл або на щось підходяще по висоті і підсувається до його краю. Під зад їй можна покласти подушку, щоб обом патнерам було зручніше і щоб бути якомога ближче один до одного. Вона може покласти руки під подушку, щоб було зручніше піднімати таз ще вище, триматися за стіл або нічим їх не займати. Чоловік входить в неї стоячи. Якщо ви вирішили влаштуватися на ліжку, можна стати на коліна. Чоловіку слід тримати її ноги, щоб утримувати баланс – це дасть вам додаткову стійкість і можливість глибшого проникнення.

66. Тигр, що затаївся

kamasutra_066

Чоловік сідає на ліжко, горизонтально витягнувши ноги. Жінка лягає на нього зверху так, що її ноги виявляються поверненими в протилежну сторону, а вона лежить на животі. Жінка витягає ноги назад і розслабляє торс, що знаходиться між ногами партнера, а потім починає ковзати вгору-вниз і використовує для цього ще й ноги.

67. Байдарка

kamasutra_067

Чоловік сидить, спираючись на праву руку і витягнувши ноги. Жінка сідає зверху спиною до нього і нахиляється вперед, стаючи на карачки. Вона контролює рухи, а у нього вільна одна рука, якою він може догодити партнерці як-небудь іще.

68. Застібка

kamasutra_068

Чоловік встає, жінка обхоплює його ногами за талію, а він підтримує її за зад або за спину. Щоб конструкція вийшла більш надійною, а проникнення – глибшим, вона може спертися спиною об стіну. Цю позицію можна застосовувати де завгодно, в будь-який час. Її єдиний недолік – це те, що від чоловіка потрібна певна сила, щоб утримувати партнерку.

69. М’ячик

kamasutra_069

Пробуйте тільки якщо ви досить гнучкі! Чоловік сідає на ліжко, жінка розташовується зверху і підтягує до себе ноги. Рухається в цій позі вона, а чоловік цілує її спину. Ця поза вимагає вправності, проте у неї є суттєва перевага: завдяки їй чоловік згадує про ті частини тіла жінки, яким він зазвичай не приділяє уваги.

70. Тачанка на колінах

kamasutra_070

Ця версія трохи простіша, ніж попередня версія “Тачанки”. Жінка стає на карачки (точніше, на лікті і одне коліно) і спирається на передпліччя, а партнер стає позаду неї на коліна. Він тримає її за стегна, а вона витягає другу ногу назад. Ця позиція буде втомлювати жінку, так що це так – просто для різноманітності.

71. Самба боком

kamasutra_071

Жінка лягає на бік на ліжко або на підлогу і витягує ноги під кутом 90 градусів перед собою. Виходить така собі форма букви L. Чоловік лягає зверху, спираючись на витягнуті руки, розставлені по обидва боки від її тулуба. Рухатися треба повільно і обережно.

72. Сфінкс

kamasutra_072

Жінка лягає на живіт, переносячи вагу на передпліччя і виставивши одну ногу в бік, а іншу витягнувши назад. Чоловік лягає зверху і входить в неї ззаду, знову ж таки, спираючись на руки. Що добре – це тиск тіла чоловіка на жіночий таз, це забезпечить їй задоволення, а ритмічні рухи довершать справу.

73. Колона

kamasutra_073

Обидва партнери стоять, жінка – спиною до партнера, він для балансу тримає її руками. Чоловік входить в партнерку ззаду, а вона трохи нахиляється вперед. А ще вона може спертися на стіну або на стіл, щоб досягти більш глибокого проникнення і взагалі – полегшити завдання партнеру.

74. Гостьова

kamasutra_074

Як зрозуміло з назви, ця поза на будь-який випадок життя – для будь-якого місця і часу: мало що трапляється! Партнери стоять обличчям один до одного. Невелика деталь: буде легше, якщо жінка буде на підборах або просто одного зросту з партнером. А якщо ні, можна встати на сходинку або навшпиньки.

75. Безтурботний їздець

kamasutra_075

Ще один варіант “наїзниці”. Чоловік лежить на спині, жінка сідає зверху обличчям від нього, як в “наїзниці навпаки”, але нахиляється вперед і спирається на руки. Він тримає її за талію, а вона ковзає вгору-вниз. В принципі, вона може і не спиратися на руки, а робити ними що-небудь інше.

Далі буде 🙂

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС