ЧитатиІнтернет реклама УБС

Камасутра: 100 позицій, які треба знати. Частина 2

Продовжуємо знайомитись (або згадувати) з найпопулярнішими позиціями для любощів з “Камасутри”. Нагадуємо, що отут опублікована перша частина статті “Камасутра: 100 позицій, які треба знати”. Сьогодні представляємо вам чергові 25 чудових захоплюючих поз з “Камасутри”:

26. Гачок

kamasutra_026

Чоловік лягає на бік. Жінка згортається калачиком перед ним так, що її ноги роташовуються недалеко від його голови. Вона підтягує коліна до грудей і обхоплює його ноги. І руками обхоплює його ноги, спираючись на лікоть.

27. Класика

kamasutra_027

Жінка лежить на спині, трохи розставивши ноги. Чоловік лягає зверху на неї, підтримуючи себе руками.

28. На колінах

kamasutra_028

Чоловік і жінка стають на коліна навпроти один одного. Вона розсовує стегна і обіймає чоловіка руками за шию. Він теж обіймає її і обережно рухає колінами. Можна побути милим, цілуватися і обніматися .

29. Хрест

kamasutra_029

Жінка лежить на спині, витягнувши одну ногу, а іншу зігнувши в коліні. Чоловік сідає перед нею, ставлячи одну ногу за її витягнуту ногу і тримаючи її рукою за зігнуту ногу.

30. Шезлонг

kamasutra_030

Чоловік сідає, спираючись на руки ззаду і витягнувши ноги. Руки можна злегка зігнути в ліктях. Жінка лягає зверху, закинувши ноги йому на плечі, і рухає стегнами. Дуже глибоке проникнення!

31. Лежачий лотос

kamasutra_031

Внесе трохи йоги у ваше сексуальне життя. Жінка лягає на спину, схрестивши ноги в позі лотоса. Чоловік прилаштовується між її ніг і проникає зверху. Може так статися, що чоловік виявиться для подруги занадто важким, тому нехай вона обійме партнера. Під стегна їй можна покласти подушку – щоб змінити кут.

32. Хтива нога

kamasutra_032

І знову знадобиться бути по-олімпійському гнучким. Суть в тому, що партнери стоять один навпроти одного, а жінка закидає одну ногу на плече чоловікові. Для зручності подруги чоловік може спочатку трохи присісти. Небезпечно, якщо жінка не займається гімнастикою і у неї погана розтяжка! А потім жінка тримається руками за шию партнера, а він – за її зад.

33. Баланс і присідання

kamasutra_033

Жінці знадобляться сила й тренування. Жінка стає на край ліжка, а чоловік – на підлогу за її спиною. Потім вона присідає, а він допомагає їй “прицілитися”. Вона хапається за руки чоловіка, щоб втримати рівновагу.

34. Чарівна гора

kamasutra_034

Насамперед потрібно побудувати гору з подушок. Потім жінка стає поруч з нею на коліна і спирається ліктями на них і грудьми. Чоловік стає на коліна позаду неї. Для цієї пози потрібні великі подушки!

35. Патронташ

kamasutra_035

Жінка лягає на спину, підтягнувши коліна до грудей. Чоловік стає перед нею на коліна, і вона ставить ноги йому на груди. Він спирається передпліччями на її ноги – і справу зроблено. Якщо притиснути ноги сильніше до її грудей – задоволення має побільшати. До того ж, в цій позі стимулюється точка G.

36. Пропелер

kamasutra_036

Ось це незвично! Жінка лягає на спину, витягнувши і з’єднавши ноги. Чоловік лягає зверху головою до її ніг. Тут, звичайно, буде потрібна практика.

37. Рок-н-рольщик

kamasutra_037

Зрозуміло, що це не первинна назва пози. Але вона круто звучить! Жінка лягає на спину і витягує ноги так, щоб вони виявилися над головою (начебто збирається зробити перекид назад). Чоловік сідає на коліна перед нею.

38. Віяло

kamasutra_038

Жінка стає спиною до партнера і спирається ліктями на що-небудь, наприклад, на стілець. Чоловік підходить ззаду. Чим хороша поза? У чоловіка вільні руки, і поза забезпечує глибоке проникнення, а ще підходить для анального сексу.

39. Човник

kamasutra_039

Спочатку чоловік лягає на спину, а жінка сідає на нього. Потім чоловік сідає, підтягує до себе коліна, жінка робить те ж саме – і вони сидять лицем до лиця. Ноги чоловіка опиняться притиснутими до тіла жінки, її ноги – відразу за ногами чоловіка. Можна триматися за ноги один одного і за свої власні, щоб не впасти. Така ось цікава річ.

40. Орел

kamasutra_040

Чоловік сідає перед партнеркою на коліна, розставивши ноги. Вона лежить на спині, широко розставивши ноги. Він тримає її за ноги і далі робить все на свій розсуд.

41. Підвішені ножиці

kamasutra_041

Тільки для атлетів! Справжній хардкор! Ця позиція вимагає більше енергії, а від жінки – ще й сили рук. Вона лежить на краю ліжка на боці, на матраці знаходяться тільки її щиколотки і ноги. Вона підтримує себе лівою рукою, а чоловік тримає її за талію. Він переступає через її ліву ногу і, тримаючи її іншу ногу в повітрі, входить в неї, коли вона буквально звішується з ліжка! Звучить не дуже вправно, але в принципі – функціонує. Жінці має сподобатися!

42. Зірка

kamasutra_042

Жінка лежить на спині, зігнувши одну ногу в коліні, а іншу витягнувши. Чоловік сідає між її ніг, переступаючи через ту, що витягнута вперед. Потім він відкидається назад, спираючись на руки.

43. По-собачому

kamasutra_043

Абсолютна класика – вона стає на коліна, а він стає ззаду, підтримуючи її за стегна.

44. Тріумфальна арка

kamasutra_044

Чоловік лягає на спину, жінка сідає зверху на нього. Потім він піднімає верхню частину тіла і нагинається вперед – а вона відкидається назад, поки не ляже спиною на його ноги.

45. Наїздниця навпаки

kamasutra_045

Чоловік лягає на спину, а жінка сідає зверху спиною до нього. Руками вона може спертися на його стегна – так їй буде легше рухатися.

46. Супер 8

kamasutra_046

Жінка лежить на спині, розсунувши ноги – можна підкласти під поперек подушку. Партнер лягає зверху, підтримуючи себе на витягнутих руках. Вона кладе руки йому на стегна або на спину і піднімається назустріч його рухам.

47. Амазонка

kamasutra_047

Чоловік зручно влаштовується на стільці, жінка сідає на нього зверху обличчям до нього. Її ноги повинні впиратися у підлогу – це дозволить їй здійснювати рухи вгору-вниз.

48. Собака

kamasutra_048

Варіація пози “по-собачому”. Вона все ще рачки, але при цьому опускається на передпліччя, і він проникає в неї ззаду. Можна пестити їй груди!

49. Навхрест

kamasutra_049

Вона лягає на спину і перехрещує ноги, її зад знаходиться десь на краю ліжка. Чоловік встає перед партнеркою, бере її руками за ноги – і можна їх розводити і знову схрещувати, як захоче.

50. Кораблик

kamasutra_050

Чоловік лягає на спину, жінка сідає на нього боком, розставивши ноги – зі спини вона схожа на човен, який пливе по воді – звідси і назва позиції. Жінка контролює кожен рух!

Сподобалось? 🙂 Тоді читайте “Камасутра: 100 позицій, які треба знати. Частина 3”!

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС