ЧитатиІнтернет реклама УБС

Камасутра: 100 позицій, які треба знати. Частина 1

Вам набридла одноманітність в інтимному житті, але спеціалізовані посібники занадто хитромудрі? 100 позицій славнозвісної “Камасутри” з гарними малюнками і доступним описом неодмінно допоможуть вам знайти для себе щось цікаве та корисне! Отже, перші 25 життєво-необхідних позицій:

1. Поза V

kamasutra_001

Жінка сідає на край столу, чоловік встає навпроти неї і трохи згинає ноги, щоб перебувати в положенні, найбільш зручному для проникнення. Потім жінка обіймає чоловіка руками за шию і закидає ноги йому на плечі. Потім вона відхиляється назад, а чоловікові залишається рухатися за звичною схемою, тримаючи її за зад.

2. Поза наїздниці

kamasutra_002

У позі наїздниці чоловік сідає, схрестивши ноги, і відхиляється назад, спираючись руками на ліжко за спиною. Жінка сідає зверху, обіймає його стегнами і рухається вгору-вниз. Так вона може керувати швидкістю і глибиною проникнення. Можливо, буде зручніше спертися на стіну або на спинку ліжка і допомогти їй рухатися вгору-вниз – або просто розслабитися, поки жінка виконує всю цю важку роботу.

3. Феєрверк

kamasutra_003

Поза “феєрверк” складніша, ніж здається на перший погляд. Для початку чоловік і жінка сідають навпроти один одного. Вона обіймає ногами його торс, потім відбувається проникнення, а вже потім чоловік обіймає жінку ногою, яка виявилася зверху, щоб тримати її. Щоб не впасти, жінка може обіймати чоловіка двома руками, а чоловік – спиратися на лікоть.

4. Блискучий трикутник

kamasutra_004

На перший погляд поза “блискучого трикутника” нагадує класичну місіонерську позицію: жінка лежить на спині, а чоловік – зверху. Однак нюанс у тому, що чоловік спирається на коліна, а жінка піднімає стегна йому на зустріч. Тобто чоловік не рухається, жінка виконує всю роботу сама. Так що це зовсім не схоже на місіонерську позу!

5. Буква Ікс

kamasutra_005

Чоловік лежить на спині, жінка повертається і сідає на нього зверху спиною до нього, а потім лягає на нього. Вона витягує свої ноги і кладе їх йому на плечі, а тіло – на ліжко, поміж ніг чоловіка. Отже. виходить така собі буква “Х”. Потім жінка починає ковзати вгору-вниз. А ще вона може використовувати чоловічі ноги як важіль, щоб підвищити амплітуду.

6. Нірвана

kamasutra_006

Це класика. Жінка лежить на спині, витягує ноги і тримається за ліжко над головою. Після проникнення вона зводить ноги разом, а чоловік – навпаки, розсовує. Вони рухаються разом, і через те, що жінка стискає стегна, відбувається природна стимуляція клітора.

7. Замок

kamasutra_007

Жінка сідає на що-небудь (на стіл, пральну машину) на самий край, і спирається на руки. Чоловік стає перед нею, і вона обіймає його ногами за стегна. Ось і весь замок.

8. Ковзання

kamasutra_008

Чоловік лежить на спині, жінка – зверху на ньому, ноги разом. Суть в тому, що жінка ковзає вгору-вниз по його тілу. А це взагалі не складно!

9 . Мавп’яча

kamasutra_009

Поняття не маємо, чому вона так називається ! Тут вже не мавпою треба бути, а справжнім гімнастом. Чоловік лежить на спині, підтягнувши коліна до підборіддя. Жінка сідає зверху спиною до нього, спирається на ноги і рухається вгору-вниз. Чим більше ваги вона перенесе на свої ноги, тим легше чоловіку. Хоча слід мати на увазі: легко в цій позі в принципі не буває! Зате можна проникнути дуже глибоко. Але тут також одне “але”: жінка повинна бути достатньо сильною і мати неабияке почуття рівноваги. Якщо вона візьме тебе за зап’ястя, як на картинці, буде трохи простіше.

10. Метелик

kamasutra_010

Ще одна позиція з цікавою назвою. Ключовий момент – кут проникнення. Жінка лежить на спині на якихось відповідних меблях. Чоловік стоїть перед нею, і вона кладе ноги йому на плечі. Жінка спирається руками все на ті ж меблі, щоб їй було зручно піднімати стегна, а він бере її за зад, щоб спростити процес. І якщо чоловік досить сильний і спритний, то зможе ще й рухатися при всьому цьому неподобстві!

11. Сходження до бажання

kamasutra_011

Чоловік встає, розводить стегна, трохи згинає коліна. Жінка стає перед ним. Чоловік піднімає жінку перед собою, і вона обіймає його ногами. Можна прийняти відповідне положення сидячи, а потім вже вставати з подругою в руках – як більше подобається. Та й стояти, спираючись на ліжко, якось безпечніше. Вага подруги повинна забезпечити глибоке проникнення, коли вона буде рухатися вгору-вниз.

12. Балансування

kamasutra_012

Чоловік лягає на спину, розводить ноги. Жінка сідає зверху між його стегон, і він в свою чергу бере її за стегна. У цій позиції ритм задає чоловік. Натомість жінка може регулювати глибину.

13. Розколотий бамбук

kamasutra_013

Жінка кладе ногу на плече чоловіка. Чоловік тримає її за стегно і героїчно здійснює проникнення, попутно підтримуючи її підняту ногу і самого себе. Оскільки її руки нічим не зайняті, вона може робити ними все що хоче.

14. Сплячий ангел

kamasutra_014

Жінка лягає на бік і згортається калачиком, а чоловік в тій же позі лягає позаду неї. Тут все досить просто, і у чоловіка якраз вільні руки, так що можна застосувати ще які-небудь ласки. Особливо рекомендуємо це, якщо ви чекаєте поповнення: подрузі не треба буде здійснювати акробатичних подвигів, що дуже важливо.

15. Місток

kamasutra_015

Пробувати цю позицію можна, тільки якщо чоловік дуже гнучкий і суперсильний. Отже, чоловік встає на місток… а подруга сідає зверху – далі все і так зрозуміло. Тільки нехай вона переносить вагу на ноги! Увага – довго в такому положенні залишатися не можна! А то кров до голови прилине, і непритомність не за горами.

16. Скріпка

kamasutra_016

Чоловік лежить на спині, ноги разом. Жінка сідає зверху, відхиляється назад і спирається на руки. Тут чоловік теж можеш розпоряджатися своїми руками як хоче (хоча чого як хоче, дотягнеться тільки до клітора).

17. Тісна

kamasutra_017

Варіація “сплячого янгола”. Отже, знову лягаєте на бік, чоловік позаду жінки, але на цей раз вона розсовує ноги. Тут теж є простір для застосування рук – причому відразу для обох учасників процесу.

18. Двоповерхова

kamasutra_018

Чоловік лягає на спину, а жінка лягає зверху спиною до нього. Вона відкидається назад на лікті, притискаючись спиною до його грудей. Ногами жінка спирається на коліна чоловіка, а чоловік рухається всередині неї. Поза хороша для переходу в іншу позу – це вийде цілком природно.

19. Спокуса

kamasutra_019

Отже, жінка сідає на коліна і відкидається назад, витягуючи руки над головою. Чоловік стає на коліна, проникає в жінку і витягує ноги. Так, непрості маніпуляції.

20. Тигр

kamasutra_020

Чоловік лягає на спину так, щоб ноги його стояли не на ліжку, а на підлозі. Жінка сідає на чоловіка спиною до нього, розставивши ноги. Вона може вибирати глибину і швидкість, а ще розважатися з руками. Ось такий крадеться хтивий тигр.

21. Герой

kamasutra_021

Жінка лежить на спині, підтягнувши коліна до підборіддя, ноги дивляться в стелю. Чоловік сідає на коліна навпроти неї. Руками він підтримує її ноги.

22. Дельфін

kamasutra_022

Ще одна позиція для любителів йоги. Отже, жінка піднімає таз до стелі і підтримує себе на плечах, а її голова лежить на ліжку. Чоловік перебуває між її колінами і підтримує її за зад. Рухи повинні бути дуже акуратними! Можна навіть підняти її стегна ще вище, щоб ноги відірвалися від опори. Тільки не занадто довго! Знову ж: кров приливає до голови, і жінка може впасти в непритомність.

23. Жаба

kamasutra_023

Чоловік сідає на край ліжка, впираючись ногами в підлогу. Жінка сідає зверху перед ним на край ліжка спиною до нього, ноги залишаються на ліжку. Жінка рухається вгору-вниз, а чоловік підтримує її на всякий випадок. Можна також допомагати їй.

24. Ялівець

kamasutra_024

Жінка лягає на спину, розсунувши і витягнувши ноги. Чоловік сідає між її колінами, теж витягнувши ноги. Він піднімає її стегна – і справу зроблено.

25. Плуг

kamasutra_025

Жінка ногами стоїть на підлозі, а ліктями спирається на ліжко. Чоловік підходить ззаду, стає поміж її ніг, а вона витягає свої ноги паралельно підлозі.

Сподобалось? 🙂 Тоді читайте “Камасутра: 100 позицій, які треба знати. Частина 2“!

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС