ЧитатиІнтернет реклама УБС

Історія про вівцю і БМВ

Один пастух пас своє стадо овець на далекому і загубленому пасовищі, коли раптово побачив новенький БМВ останньої моделі, який наближався, залишаючи позаду себе хмару пилу. Молодий водій в елегантному костюмі від Versace, черевиках від Gucci, в окулярах від Ray Ban і краватці Yves Saint Laurent уповільнив хід, висунувся з вікна і сказав пастухові:
– Якщо я точно назву тобі кількість овець в твоєму стаді, ти мені подаруєш одну?
Пастух подивився на молодика, повернувся до стада і спокійно відповів:
– Звичайно, чому ні?
Молодик зупиняє машину, виймає ноутбук від Dell і з’єднує його з мобільним телефоном, під’єднується до інтернету, йде на одну зі сторінок сайту NASA, клікає на системі супутникової навігації GPS, щоб визначити точні координати свого місця розташування і посилає ці дані на інший супутник NASA, який сканує ділянку поверхні в надвисокому розширенні. Потім зберігає зображення в Adobe Photoshop і надсилає файл у лабораторію в Німеччину, звідки через кілька секунд йому приходить e-mail, в якому підтверджується, що його дані повністю занесені в пам’ять. Через з’єднання ODBC він входить у базу даних і через e-mail завантажує всі дані на робочий аркуш Excel, забитий доброю сотнею складних формул. Через кілька хвилин отримує відповідь і, нарешті, друкує звіт на 150 сторінках у кольорі на мініатюрному кольоровому лазерному принтері HP. Після цього всього, він повертається до пастуха і вигукує:
– У тебе 1586 овець!
– Правильно, – відповідає пастух. – Думаю, тепер ти маєш право забрати одну вівцю.
Він уважно спостерігає за молодиком, який вибрав тварину і поспішає запхнути її до багажника свого автомобіля. Після чого додає:
– Агов, а якщо я вгадаю твою професію, то ти мені повернеш вівцю?
Молодий чоловік, подумавши секунду, відповідає:
– Гаразд, чому ні?
– Ти – бізнес-консультант! – говорить пастух.
– Твоя правда! – розчаровано говорить молодий чоловік – А як ти здогадався?
– Ну… Тут особливо гадати було нічого, все і так зрозуміло, – говорить пастух. – По-перше, ти з’явився тоді, коли тебе ніхто не чекав і не шукав. По-друге, ти хочеш платню за відповідь, яку я вже знаю, і на питання, яке тобі ніхто не задавав. По-третє, ти нічого не тямиш у специфіці моєї роботи. А по-четверте, віддай мені нарешті назад мого пса!

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС