ЧитатиІнтернет реклама УБС

Історія про розлучення

Після розлучення чоловік дав колишній дружині один дeнь, щоб виїхати. Впакувавши своє майно, вона вирішилa влаштувати собі прощальний обід з креветками, чорною ікрою, і пляшкою шампанського. Пообідавши, вона узяла кілька недоїджених хвостиків від креветок, помакала їх в ікру і засунула у карнизи для фіранок.
Чоловік зі своєю новою подругою були просто неймовірно щасливі протягом перших кількох днів. Але незабаром весь будинок почав пахнути чимось нехорошим. Вони перепробували все, що можна було, витратили цілу купу грошей, щоб позбавитися від запаху, але нічого не допомагало. Тоді вони вирішили продати цей смердючий будинок і переїхати в інший.
Минув місяць, але вони так і не змогли знайти покупця. Їм довелося взяти чималу суму в банку, аби купити новий будинок, так і не продавши старий…
Колишня дружина зателефонувала чоловіку десь через два місяці, щоб поцікавитись як в нього справи. Він розповів їй про проблеми з продажем будинку, не особливо вдаючись в подробиці.
Тоді вона сказала, що сумує за своїм старим будинком і хотіла б викупити його. Чоловік швиденько погодився на ціну, яка була вдвічі нижчою від вартості будинку.
Тиждень потому, задоволений чоловік стояв і посміхався, спостерігаючи за тим, як вантажники упаковували його речі, щоб перевезти їх у новий будинок. Все, включаючи і карнизи для фіранок…

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС