ЧитатиІнтернет реклама УБС

ХІІІ Міжнародний джазовий фестиваль «Єдність»

29 березня 2014 року у Києві відбудеться ХІІІ Міжнародний джазовий фестиваль «Єдність». Тринадцятий рік поспіль фестиваль збере на сцені Київського національного академічного театру оперети відомих українських та зарубіжних джазових музикантів.

fest_jednist_2014

Цьогорічними учасниками фестивалю стануть «Audiofeeling Band» (Польща) та італійський композитор та піаніст Габріелє Дінаро, який тривалий час співпрацював із класиком музики ХХ ст. Енніо Морріконе. На фестивалі Дінаро зіграє з оркестром «Київ Гранд Класік» (Україна, диригент Сергій Лихоманенко).

Учасниками «Єдності» стануть інтернаціональний колектив «Romanian-Ukrainian Jazz Meeting» (Флорін Радукану – фно (Румунія), Валентин Корнієнко – контрабас, Віталій Бажора – ударні; Даліла Чернатеску – флейта Пана (Румунія), Kyiv Saxophone Quartet), а також традиційний учасник фестивалю, заслужений артист України, джазовий піаніст-віртуоз Володимир Соляник, який виступить із юною вокалісткою Марією Видренко. Ведучим фестивалю буде відомий джазмен та радіоведучий Олексій Коган.

Міжнародний джазовий фестиваль «Єдність» заснував у березні 2002 року письменник Сергій Грабар. «Єднiсть» – фестиваль, на якому впродовж багатьох років було представлено найрізноманітніші джазові напрямки. Своєрідною родзинкою фестивалю в різні роки стали виступи дитячих джаз-бендів.

Учасники фестивалю

Володимир Соляник
Піаніст-віртуоз, грає класичний джаз, етно-джаз, ф’южн, мейнстрім, блюз, нью-ейдж. Відіграв велику кількість авторських концертів, гастролей, брав участь у багатьох джазових фестивалях. Випустив 12 дисків. Більше 20 років В. Соляник – викладач Вищого державного музичного училища ім. Р. Глієра, давав майстер-класи за кордоном.

Габріелє Дінаро
Італійський композитор, піаніст, педагог, автор музики для кінофільмів і театральних спектаклів. Дискографія налічує шість платівок. У якості композитора та виконавця виступав Італії, Франції, Іспанії, Росії, Бельгії, Румунії, Болгарії, Німеччині, Швейцарії та Єгипті. У жовтні 2013 року Дінаро відіграв концерт у приміщенні Київської міськдержадміністрації.
Персональний сайт: gabrieledenaro.it

Павел Качмарчик
Польський піаніст-віртуоз, композитор, аранжувальник. Виступає у складі «Audiofeeling Band». Записав три диски, у якості запрошеного музиканта брав участь у записі ще п’ятьох платівок. Лауреат 15 польських та міжнародних нагород, серед яких чотири «Джаз Оскари», у 2009 р. визнавався піаністом року за версією журналу «Jazz Forum» і артистом року за версією «Газети виборчої».
Персональний сайт: http://www.pawelkaczmarczyk.com/

Олексій Коган (ведучий фестивалю)
Український джазмен, автор і ведучий радіопрограм. Ведучий радіопрограм на «MusicRadio» і «Радіо Ера FM». Член редколегії журналу «Джаз Квадрат», представник України в Європейській джазовій федерації, член Міжнародної джазової асоціації журналістів (з 11.2002), кавалер найвищої нагороди Польщі в галузі культури ордену «Заслуги для польської культури». Автор понад 700 газетних і журнальних публікацій в Україні, Польщі, США. Організатор фестивалю «Jazz in Kiev 2011».

Сергій Грабар (засновник фестивалю)
Засновник та незмінний керівник «Єдності» з 2002 року. Відомий український письменник, перекладач. Автор трьох поетичних та дев’яти прозових книжок. Лауреат багатьох премій та нагород, серед яких Міжнародна літературна премія ім. Ю. Долгорукого, премія ім. Д. Нитченка, “Срібна летяча пір’їна” на VII Міжнародному фестивалі поезії “Славянска прегръдка”, “Український національний олімп”. Книгу «Ruhun Aynasi» («Стан душі») було визнано «Книгою року-2006» Міжнародною Академією вивчення тюркського світу в Туреччині.
Персональний сайт: http://sergiygrabar.com/

Фестиваль відбудеться 29 березня у приміщенні Київського національного академічного театру оперети (вул. Червоноармійська 53/3). Початок о 18:00. Квитки можна придбати у касі театру оперети, а також на сайті parter.ua.

Прес-конференція з нагоди проведення фестивалю відбудеться 29 березня о 16:00 у приміщенні Київського національного академічного театру оперети. Учасники прес-конференції: Сергій Грабар, Олексій Коган, Володимир Соляник, Габріелє Дінаро.
Акредитація ЗМІ: 097-043-97-40, ednistjazz@gmail.com.

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС