ЧитатиІнтернет реклама УБС

Чому на всіх комп’ютерах основний жорсткий диск позначається літерою “C”

Це пішло з тих часів, коли тільки почався продаж персональних комп’ютерів, десь в 1990-х роках, в Європі дещо раніше. У ті часи ще не було CD-ромів або DVD-ромів, тоді були флоппі-диски або дискети 5.25 дюймів, яких була велика кількість, і трохи 3.5-дюймових дискет.

Відповідно, під ці флоппі потрібні були літери, і 5.25 дюймовий став іменуватися літерою “A”, а 3.5 дюймовий – під літерою “B”, внаслідок чого жорсткий диск отримав букву “C”.

Природно, в той час розвиток технологій пішло різко вгору, і 3.5-дюймові дискети витіснили 5.25-дюймові, але букви залишилися, а залишилися вони для другого флоппі – 3.5-дюймових дискет. Потім на зміну дискетам прийшли компакт-диски, але в комп’ютерах досі букви “А” і “В” були зарезервовані під флоппі-диски. Сам BIOS та інші системи не були перепрограмовані під нововведення і CD-роми або DVD-роми стали отримувати літери. що в абетці стояли “після” жорстких дисків.

Швидше за все, в майбутньому це буде виправлено, а на місці цих літер будуть стояти не флоппі, а кард-рідери, наприклад, або привід для читання блюрея. Як розвиватиметься технологія складно передбачити, але в найближчі 50 років літера “С” жорсткого диска зміні не піддасться, тому що всі програми налаштовані на встановлення та роботу за таким принципом.

А може і ніколи не поміняється, тому що в цьому великого сенсу немає.

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС