ЧитатиІнтернет реклама УБС

Чому 8 березня краще ніж 23 лютого

1. Тобі не потрібно нікому доводити свою приналежність до цього свята і пам’ятати номер частини, рід військ і багато інших страшних цифр.
2. Жоден даішник не посміхається і не вітає чоловіків 23 лютого, а тим більше не дарує їм листівки.
3. До речі, тобі навряд чи подарують органайзер і нову краватку. А парфумів і шуб забагато не буває.
4. Твій чоловік швидше за все не буде ревнувати, якщо тобі подарує квіти не тільки він, а ще й, наприклад, колеги по роботі.
5. 8 березня – єдиний день у році, коли будь-яка жінка може себе відчути справжнім чоловіком. Бо ти весь день не миєш посуд, не прибираєш квартиру і не готуєш. 23 лютого в цьому відношенні для всіх мужиків – звичайний день і відчути себе справжньою жінкою вони не можуть.
6. А ввечері можна “бахнути” пива, горілки і абсенту, і не шукати виправдань. Ніхто й слова не скаже. Навпаки, справжній чоловік повинен запропонувати “полірнути шампусиком”.
7. До речі, ввечері також можна піти з подругами на чоловічий стриптиз. Що буде після чоловічої фрази двадцять третього числа “Люба, ми з хлопцями підемо в клуб на дівок подивитись” і уявити страшно.
8. Чим ти п’яніший, тим розпуснішим буде нічне статеве життя.
9. Чоловік часто зобов’язаний сходити з тобою в кіно на плаксиву мелодраму. При цьому ти не зобов’язана йти на матч з футболу або на бокс 23 лютого.
10. Улюблене шовіністами прислів’я “Мовчати, жінко, твій день 8 березня!” неактуальне цілих 24 години. Адже це дійсно справжній жіночий день.

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС