ЧитатиІнтернет реклама УБС

Блог адміна: Крим – це Україна!

Сьогодні на Росії три незрозумілих суб’єкти (один з яких був в светрі) і дехто Путін підписали договір про входження Криму до складу Російської ПФедерації на підставі нещодавнього псевдореферендуму. Весь цей акт хамського свавілля супроводжувався оваціями охуайного вгодованого залу.

За логікою цього самого Путіна, Крим не може бути “бєндеровскім”, тому має бути російським. При цьому ані міжнародні закони, ані відсутність бАндерівців на півострові його взагалі не хвилюють. Більше того, росіяни впевнені, що українці – продовжують бути їх “братським” народом.

Ну от уявіть ситуацію – чоловік вигнав вітчима-злодія, а його сусід за цей час “віджав” у нього гараж або півквартири. А потім каже, що він це зробив, щоб добро не дісталось злочинній тещі, яка там взагалі не прописана. І звертається до чоловіка “брате”. Смішно? А росіяни вважають таку поведінку нормою.

Ні, росіяни – ми не братські народи. Тепер вже 100%.

Багато громадян кажуть, що Крим слід віддати – дотаційний регіон, населення, що підтримувало “ригів” і все таке. Але я так не вважаю. Знаю, що в Криму безліч порядних, чесних українців. І їх набагато більше – просто дехто досі обманутий брехливою машиною російської пропаганди.

Повторю: Крим – це Україна. Ми – Єдина Країна, мы – Единая Страна. Тримайтесь, кримські брати. На нечесних сусідів є адміністративний суд і міліція. А нам треба продовжувати піднімати і захищати Україну. Ми переможемо, бо за нами правда. І світова спільнота, що теж дуже важливо.

Слава Україні!

П.С. А “лєґітімного” громадянина Януковича в залі не було. Мабуть, з Ростову не так просто до Москви доїхати – дороги на Росії, кажуть, не дуже.

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС