ЧитатиІнтернет реклама УБС

Блог адміна: Креативні новорічні ялинки (20 фото)

Мене завжди дивувало тупе і безглузде мародерство по відношенню до хвойних дерев у новорічний період.

Традиція відмічати початок року із деревом сягає коріннями древніх глибин. Це пов’язано з культом поваги до дерев, що уособлювали в своїй моделі систему світоустрою (наприклад, Світове дерево (Arbor mundi)). В залежності від географії змінювалось основне дерево – в Римі це була фіґа, в Греції – кипарис, у слов’ян – найчастіше береза тощо.

Фігурувало дерево також у багатьох ритуалах, пов’язаних із зимовим сонцестоянням (25 грудня), адже власне в цей день, день одного з найбільших свят древніх людей, пізніше почали святкувати Різдво.

Вважається, що першим різдвяну ялинку поставив вдома Мартін Лютер на початку 16 сторіччя. З часом цей звичай розвинувся до сучасних масштабів – коли без ялинки важко уявити собі святкування Нового року (хоча ніхто і не замислюється чому саме так). Символізм дійства втрачається, а натомість з’являється… ем-м-м-м… “правило хорошого тону”?

Але який вже там хороший тон – предки ставились з повагою до дерева як атрибуту зимових свят, а сьогодні – це просто бізнес. Причому бізнес жорстокий і брутальний.

Замисліться, чи заради того, щоб вдома на зимові свята “пахло йолочькою” варто винищувати екосистему. А то раптом бац! – і через відсутність дерев не буде надворі пахнути киснем.

Робіть свій символ Нового року. Покреативте, подумайте, створіть власний образ Нового року. І для початку наводжу вам кілька ідей і варіантів:

yalynka_1

yalynka_2

yalynka_3

yalynka_4

yalynka_5

yalynka_6

yalynka_7

yalynka_8

yalynka_9

yalynka_10

yalynka_11

yalynka_12

yalynka_13

yalynka_14

yalynka_15

yalynka_16

yalynka_17

yalynka_18

yalynka_19

yalynka_20

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС