ЧитатиІнтернет реклама УБС

Блог адміна: День космонавтики

12 квітня 1961 року людина вперше у сучасній історії людства офіційно полетіла у космос. Подвиг Юрія Гагаріна і його колег відкрив нову еру для цивілізації, еру освоєння космічного простору.

Проте людство стало заручником власної системи – космічні польоти і дослідження невідомих планет виявились дуже недешевим задоволенням. За деякими даними американська програма польоту на Місяць коштувала в 60-ті роки минулого сторіччя порядку 25 мільярдів доларів. Зважаючи на інфляцію – на сьогодні ця сума була б такою, що її не виділив би жодний уряд світу на освоєння шматка космічної породи без мало-мальськи цінних корисних копалин. Краще встановлювати демократію у місцях видобутку нафти, чи не так?

Але ми продовжуємо з надією дивитись на зорі і слідкувати в Інтернеті за фотографіями, які передають далекі марсоходи. Продовжуємо із захопленням переглядати фантастичні фільми про далекі планети. Продовжуємо читати літературні шедеври про невідомі сузір’я і цивілізаціх. Невідома глибина галактик манить нас з тою самою магнетичною силою, яка зовсім не залежить від фінансової дорожнечі освоєння Всесвіту.

З днем Космонавтики вас, любі читачі. З днем Мрій.

 

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС