ЧитатиІнтернет реклама УБС

Артефакти, які від нас приховують

Ми вже писали про несумісності історичних реалій і академічної науки, сьогодні пропонуємо чергову статтю на цю непросту тему.

Досить часто вчені знаходять загадкові предмети ручної роботи віком понад мільйон років. Хто ж зробив ці предмети? Якщо це були люди, то, як тоді пояснити знамениту теорію Дарвіна, яка свідчить, що люди походять від мавп? Адже в той період їх просто не існувало.

artefakt

Так, у Центральній Мексиці в 60-х роках XX століття, недалеко від міста Пуебло, дослідники виявили величезне число кам’яних знарядь праці. Вони могли бути зроблені лише людиною з високими розумовими здібностями і сучасними технологіями. Керівник експедиції В.Стін-Макінтайр разом із співробітниками встановила вік артефактів в 250 000 років. Застосовувалися безліч методів дослідження – і всі вони встановили саме такий вік. Проте згідно антропологічним вченням, людина, яка змогла б створити подібні знаряддя праці, з’явилася на Землі 40 000 років тому. А в Америці взагалі, людина не могла з’явитися раніше, ніж 30 000 років тому.

З цієї причини В.Стін-Макінтайр так і не дозволили опублікувати свій висновок у наукових журналах. Більше того, її рукописи так і не повернули. Вона була відсторонена від своєї посади і не могла більше викладати в Університеті. Кар’єра Стін-Макінтайр була повністю знищена, її просто вижили з наукових кіл. Коли Р. Томпсон і М. Кремо спробували роздобути знімки хьетлакських знахідок, щоб їх опублікувати, їх відкрито попередили, що їм відмовлять, якщо в публікації вони хочуть датувати артефакти віком в 250 000 років.

У Данії і у Франції в 1840 роках були знайдені людські скелети всередині величезних брил вулканічної породи. Вік кісток і вулканічних порід дорівнював 2 мільйонам років. Що саме разюче – скелети, в тому числі і відмінно уціліла лобова кістка одного з них, були повністю ідентичні черепу і скелету сучасної людини. Це не поєднується з нав’язуваною людству хронологією матеріалістів, які грунтуються на Дарвіні.

Найчастіше таємничі артефакти знаходили в пластах вугілля. Відомо, що на Землі вугілля вперше з’явився 300 мільйонів років тому. Це означає, що предмети, замуровані в ньому, також варто датувати цим часом. Так, в американських газетах в 1891 році з’явилася замітка про неймовірну знахідку, яку зробила в своєму будинку місіс С.У.Калп. Вона розбивала вугілля для розпалювання печі, і в одному з шматочків знайшла золотий ланцюжок вражаючої роботи. Кінці ланцюжка витягувалися в присутності шерифа, судді та лікаря, так як були міцно замуровані в уламки вугілля.

В Оклахомі в 1912 році стався ще один подібний випадок. Ф. Кенвуд, працюючи на шахті, розбив кувалдою шматок вугілля, в якому опинився дивний предмет. Шматок був винесений на поверхню, де в присутності інженерів і керуючого шахтою, з нього вивільнили залізну кружку. Безліч людей були очевидцями даної події.

Число незвичайних знахідок у вугільних пластах на сьогоднішній день обчислюється тисячами. У шахтах знаходили монети, цвяхи, кільця, кулі, болти з різьбою, посуд, ножі та багато іншого. Так, недалеко від міста Вебстер Йова, в шахті Лехігх, в 1897 році, в пласті вугілля, на глибині більше 120 футів, був знайдений рівно вирізаний темно-сірий камінь. У довжину він був близько двох футів, завширшки один фут і в товщину чотири дюйми. Лінії, накреслені на його поверхні, утворювали ідеальні ромби. У середині кожного ромба, було виразно намальовано обличчя літньої людини. На лобі було заглиблення, яке повторювалося в кожному малюнку. У тому місці, де виявили камінь, була проведена ретельна експертиза, яка показала, що ні вугільні пласти, ні земля не порушувалися. Фахівці відносять вугілля з Лехігх до Карбоніферійского періоду, іншими словами – 330-355 мільйонів років тому. А як запевняють дарвіністи, в той час не те що гомосапієнс, а й мавпоподібних гуманоїдів ще не було.

Недалеко від Твіда в кар’єрі гори в червні 1844 всередині скельної цільної породи була виявлена ??золота нитка дивовижної роботи. Нитка перебувала на глибині більше семи футів від поверхні скелі. Сучасні фахівці зробили висновок про те, що камінь також можна віднести до Карбоніферійского періоду.

У Шотландії в 1844 році в Кінгудійскому кар’єрі був знайдений залізний цвях. Цвях знайшли, коли очищували камінь від нерівностей. За твердженням фахівців, увігнати цвях у камінь для фальсифікації, ніяким способом технічно просто неможливо. Вік цвяха і каменю, оточуючого його, один і той же. Доктор з Британського Геологічного інституту А.В. Медді в 1985 році виявив, що камінь належить до епохи нижчого періоду – йому 370-410 мільйонів років. Однак сьогоднішні історики, які використовують вже «відфільтровані» знання, стверджують, що люди навчилися виплавляти залізо лише в 1-му тисячолітті до нашої ери. А в епоху нижчого періоду, нібито, не було не тільки людей, а й будь-яких ссавців.

Недалеко від Філадельфії в 1830 році на глибині близько 70 футів був виявлений акуратно обтесаний прямокутний шматок мармуру з намальованими на ньому літерами. Вік даної знахідки визначено у 36-41 мільйонів років. Археолог Філі в Танзанії в 1979 році виявив відбитки стоп людської ноги на вулканічній лаві, що скам’яніла 4 мільйони років тому. Найкращі високопрофесійні фахівці провели декілька досліджень, які показали те, що ці відбитки ідентичні відбиткам стоп сучасної людини. Але так як це не вписується в загальноприйняту Дарвінську теорію, то було відразу заявлено, що це був якийсь гуманоїд, крокуючий із стисненими пальцями. Чи міг «гуманоїд – жартівник» або австралопітек-інвалід залишити сліди, подібні до людських? Дослідники вважають це неймовірним. Стопа з довгими пальцями просто не могла залишити подібні сліди. Однак на вулканічній лаві чітко видно сліди сучасної людини, якого відповідно до теорії Дарвіна, в той період взагалі не могло існувати.

У Дорчестері під час вибуху гори Мітинг-Хауз в липні 1852 року, з цільного каменю відлетіла металева посудина. Метал був схожий на цинк. Навколо його нижньої частини сріблом інкрустовано орнамент, а на одній стороні зображено 6 фігур. Стародавній майстер, який виготовив посудину, чудово володів інкрустуванням, різьбленням і гравіюванням. Вік цієї посудини був визначений у 600 мільйонів років, коли по масонському атеїстичному датуванні ледь починали зароджуватися найпримітивніші форми життя.

І таких прикладів безліч. Можна дуже довго перераховувати приховувані і замовчувані знахідки, а також факти переслідування дослідників за спроби відкрити правду.

Джерело: http://www.yaplakal.com/forum1/topic651681.html
Перекладено: ceprekrasno.com.ua

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС