ЧитатиІнтернет реклама УБС

Android Jelly Bean 4.2: що нового?

jelly_bean

Компанія Google представила нову версію операційної системи Android з новим індексом 4.2, але все тією ж назвою Jelly Bean. Перерахуємо основні новинки, запропоновані у цій версії:

1. Сферичні панорами
Раніше користувачам пристроїв під управлінням Android був доступний тільки режим класичної панорами, в якій рух можна було здійснювати тільки вліво або вправо. Тепер користувач зможе захопити в кадр більше простору завдяки сферичному режиму.

2. Мультиюзер
В Android 4.2 з’явився довгоочікуваний режим декількох користувачів, який дозволить працювати за одним пристроєм відразу декільком людям з різними аккаунтами.

3. Оновлення стандартної клавіатури
Стандартна клавіатура отримала підтримку технології Swype. Тепер набирати текст на ній можна не відриваючи палець від екрану пристрою.

4. Технологія Miracast
Пристрої під управлінням Android 4.2 зможуть швидко і легко передавати контент на зовнішній телевізор завдяки технології Miracast.

5. Зміна панелі сповіщень
З панелі сповіщень тепер можна виконувати часто виконувані дії, що базуються на повідомленнях і активності користувача. Також у користувача буде швидкий доступ до основних налаштувань завдяки подвійній панелі: відтягнувши верхню панель вдруге відкриється меню перемикачів і підключень до мереж.

6. Оновлення сервісу Google Now
Тепер сервіс Google Now пропонує користувачам вивчити найближчі визначні пам’ятки або фото і має розширену підтримку громадського транспорту.

7. Режим очікування Daydream
Коли пристрій підключено до док-станції або перебуває в режимі сну, він може відображати на дисплеї різну корисну інформацію, новини, погоду або ж просто фотографії з альбому.

  Коментарі:

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *  Поділитись прекрасним
  Розповісти друзям
  Нове на сайті

  Інтернет реклама УБС